Magazin

İrem Derici’nin yaptığı ayak şov herkesi şok etti

Sesi kadar güzelliği ile de dikkat çeken ünlü şarkıcı İrem Derici, tatildeyken sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile herkesi şaşkına çevirdi. Ayağı ile şarap içerken yaptığı şovu sosyal medya hesabından paylaştı.

Geçtiğimiz hafta korona virüsüne yakalanarak sevenlerini üzüntüye düşüren ünlü ve başarılı şarkıcı İrem Derici konser maratonuna hız kesmeden devam ediyor. Konser için Alaçatı’da bulunan Derici’nin sahilde ayağıyla şarap içerken çektiği videoyu sosyal medyada paylaşması ile büyük dikkat çekti.

Geçtiğimiz hafta korona virüse yakalanan ünlü şarkıcı isim İrem Derici ağır geçirdiği bir karantina sürecini geride bıraktı. Sosyal medya hesabından konserleri ile ilgili, hızlıca kendine gelip, konserlerine devam edeceğini dile getiren ünlü şarkıcı isim, artan covid-19 vakalarıyla ilgili şerefsiz virüs yine cirit atıyor ifadelerini kullandı. Sonrasında sizlerle buluşamadığım için çok üzgünüm ifadelerini dile getirerek hayranlarına açıklamasını yaptı.

Yaz sezonunda hem tatil yapıp hem de konserlerine devam eden ünlü şarkıcı Alaçatı’nın yolunu tuttu. Alaçatı’da bir mekanda sahne alan sanatçının ayağıyla şarap içmesi dikkat çekti. Tatil serüvenini instagram hesabından takipçileri ile paylaşan İrem Derici durum hakkında ellerinin çok yorulduğunu biraz da ayaklarının yorulmasını istediğini dile getirdi. Sonrasında da şezlongun üzerinde duran içki dolu bardağındaki şarabını ayak parmaklarının arasına koydu ve yudumlayarak şarabını içti. Bu görüntüleri instagram hesabından paylaşan güzel sanatçı İrem Derici’nin videosu, sosyal medyada kısa sürede milyonlarca kişi tarafından izlenerek büyük yankı oluşturdu.

Başa dön tuşu