YÖNETİM
Keskin Medya İnternet Hizmetleri LTD ŞTİ

H. BERKAY KESKİN

E-posta: keskinmedyaseo@gmail.com

Editörler: Ece Şahan, Enes Usta, Eren Barut, Alperen cesur

Hukuk: Av. Erhan Derdiyok

Adres: Maslak Mah. 1500 Cad. No: 20/115 Beybiz Giz Plaza Sarıyer / İSTANBUL

Not: Keskin Medya internet hizmetleri LTD ŞTİ., sorgunpostasi.com sitesinde, 5651 sayılı Kanunun 3. maddesine göre yer sağlayıcıdır.

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyright 2023 sorgunpostasi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları sorgunpostasi.com’a aittir. sorgunpostasi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar sorgunpostasi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Sorgunpostasi.com’da ki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sorgunpostasi’nda hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, keskinmedyaseo@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır.

Sorgunpostasi.com ülke çapında bir yayındır. Sorgun Postası, demokrasiye, hukukun üstünlüğüne, insan haklarına ve özgürlüğe bağlı kalarak okuyucularına doğru gerçekleri sunuyor.

2022 yılında kurulan Sorgun Postası, milyonlarca kişiye yerel, ulusal, bölgesel ve uluslararası gelişmeleri anlamaları için ihtiyaç duydukları her şeyi sağlar.

Yayınlarımız, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz bugünün medya ortamının yelpazesini kapsamaktadır.

Sorgun Postası Medya Grubu kuruluşudur. Sorgunpostasi.com basın etiği kurallarına uyar.