Magazin

Hangi dizi ne zaman başlıyor?

Dizi izlemeyi sevenler, hangi dizinin hangi tarihte yeni sezonu ile ekranlarda sevenleri ile buluşacağını merakla bekliyor. Sezon finali yapan dizilerin son sahneleri akıllardan çıkmazken yeni sezonlarının başlayacağı tarihleri büyük bir heyecanla bekliyor. Sabırsızlıkla beklenen Mahkum, Camdaki Kız, Yargı, İyilik, Kuruluş Osman ve Alparslan Büyük Selçuklu dizilerinin yeni sezonun yayınlanacağı tarihler belli oldu.

Televizyon dizilerinin heyecanına kapılan, büyük bir heyecanla dizileri takip eden ve izleyen büyük bir kitle, hangi dizinin ne zaman başlayacağını büyük bir heyecanla merak ediyor ve bunun için araştırmalara çoktan başladı. Birbirinden heyecanlı diziler, yeni sezonlarında kaldığı yerden ekranlara gelecek. İzleyicisini kendisine hayran bırakan Mahkum, Yargı, Camdaki Kız, İyilik, Kuruluş Osman, Alparslan Büyük Selçuklu dizilerinin yeni sezon tarihleri açıklandı.

Sezon Finali yapan dizilerden haberler duyulmaya başladı. Gizemli ve esrarengiz konusu ile izleyicilerinin büyük beğenisini alan Mahkum dizisi; 2 Hazranda sezon finali yapmışken yeni sezondaki ilk gösterimi 15 Eylül Perşembe Fox ekranlarında gösterime başlayacak.

Kanal D’nin izlenme rekorları kıran, çok sevilen dizisi Yargı; 29 Mayısta sezon finali yaptı, 18 Eylülde seyircisi ile buluşacak.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserlerinden televizyon dizisine uyarlanan ve gerçek bir yaşam hikayesini ekranlara taşıyan Camdaki Kız; 16 Haziranda ekranlara ara vermişken, dizinin ne zaman yeni sezona başlayacağı bilinmiyor. Ancak birçok dizi gibi bu dizinin de Eylülün ikinci haftası gösterime girmesi bekleniyor.

Fox TV ekranlarında sezona biraz geç giriş yapmış olan İyilik dizisi; 17 Haziranda ekranlara ara verdi, yeni sezonun ise 26 Ağustosta ekranlara düşeceği tahmin ediliyor.

ATV kanalının fenomen dizilerinden Kuruluş Osman; 1 Haziranda ekranlara ve sevenlerine ara vermişken, yeni sezonun ne zaman başlayacağı hakkında henüz bir açıklama yapılmadı. Tahminlere göre yeni sezon ekim ayının ortalarında başlayacak.

Başarılı oyun kadrosu ile TRT1 ekranlarında yer alan Alparslan: Büyük Selçuklu, 30 Mayısta ekranlara kısa bir ara vermişti. Yeni sezonun ne zaman başlayacağı konusunda henüz kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

Başa dön tuşu