Sağlık

Sağlık Uzman doktor Levenç Acar’dan saç ekimi tavsiyeleri

Uzman Doktor Levent Acar saç ekimi yaptıracak kişiler için altın değerinde açıklamalarda bulundu.

Uzman Doktor Levent Acar saç ekimi yaptıracak kişilerde özellikle de iyileşme sürecinde yapılması gerekenlere önem vermesi gerektiğine dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Profesyonel saç ekimi yapan Uzman Doktor Levent Acar, işin saçı ekimi yapıldıktan sonra bitmediğini bilhassa işlem sonrasında yapılması gerekenler hakkında önemli detaylar verdi. Hastaların özellikle iyileşme sürecine dikkat etmelerini isteyen Doktor Acar, dikkat edilmediği taktirde hastalarda büyük sorunlara yol açabileceğinden bahsetti. Özellikle saç ekiminden verim alabilmek ve gür saçlara sahip olabilmek için bu işlemlere çok dikkat edilmesi gerektiğini söylüyor.

DOKTOR SEÇİMİNE DİKKAT

Doktor Acar, her şeyden önce doktor seçimine dikkat edilmesi gerektiğini belirtiyor. İyi doktor bulabilmenin yolunun titizlikle araştırma yapmaktan geçiyor. Kesinlikle ön araştırma yapmadan içinize sinmeden bir doktora işlem yaptırmayın. Saç ekimi incelik gerektiren bir işlemdir, üstün körü gelişigüzel yapılacak bir işlem değildir. Daha öncesinde aynı hekimlerden işlem görmüş hastaların yorumlarını dikkate alın. Sizin ne istediğinizi anlayan ve sizin beklentilerinizi karşılayabilecek doktorlarla yollarınıza devam edin. Ve hepsinden önemlisi işlem gerçekleştirdikten sonra doktorunuzun sizin için verdiği tavsiyelere, uygulanması gereken işlemlere dikkat edin. Yapılması gereken işlemleri geciktirmeden, zamanında uygulamaya çalışın. Sonrası hem sizin hem doktorunuzun iyi ve mutlu hissetmenizi sağlayacak güzelliklerle dolu.

Başa dön tuşu