Ekonomi

İslam Memiş’ten altın konusunda büyük uyarı! Dinleyen kazançlı çıkıyor, işte zirveyi görecek tarih…

İslam Memiş’in yaptığı açıklama bu kez altın için. Elinde altın olanlara müjdeli haberi verdi. Altının seyri ve İslam Memiş’in konu hakkındaki yorumları…

Özellikler yatırım yapmak isteyenler ya da elinde bir miktar birikmişi olan vatandaşın yakından tanıdığı isim İslam Memiş, bu kez altın konusunda can alıcı açıklamalar yaptı. Elinde altın olanlar dikkat! Eğer ekonomist İslam Memiş’in söylediklerine kulak verirseniz zengin olacaksınız! İşte konu ile ilgili İslam Memiş’in yorumları…

Elinde altın olanlar o tarihe dikkat!

Gram altının bin 60 lirayı göreceği tarihi belirten ekonomist Memiş, bu seviyenin oldukça önemli olduğunu vurguladı. Ekonomist İslam Memiş konu ile ilgili yaptığı açıklamalarda şu sözlere yer verdi:

“Gram altın/TL fiyatında bin 38 lira seviyesi görüldükten sonra yeni bir zirve daha yaşanacak. Bin 38 seviyesinin üzerinde bin 60 noktası yer alıyor. Şimdilik o noktayı değerlendirmeye devam ediyoruz. Sonrasında birçok yeni zirve bizleri bekliyor.”

Tarihte görülmemiş altın zirvesi

Altının Cumhuriyet tarihinden bu yana en yüksek seviyeye ulaşacağının üzerine basan ekonomist İslam Memiş, “Sosyal medya hesaplarının yeni konusu altın olacak, başlıklarda sürekli; altın yeni rekoruna koşuyor, altının zirve noktası yükselmeye devam ediyor, altının bu zamana dek en fazla yükselişi gibi yazıları görmeye hazır olun!” gibi sözler ile açıklamasını tamamladı.

Başa dön tuşu