Ekonomi

İslam Memiş can alıcı yorumlara devam ediyor! Bu yıl soygun yılı olacak…

Altın ve Para Uzmanı Ekonomist İslam Memiş, altın ve gümüş hakkında can alıcı açıklamalarda bulundu. İşte Twitter üzerinden İslam Memiş’in yaptığı açıklama…

Ekonomi ile ilgili son zamanların en can alıcı yorumlarını yapan ve adından sıkça söz ettiren piyasa uzmanı ekonomist İslam Memiş bu kez de altın ve gümüş için yorumlarda bulundu. Piyasa uzmanı İslam Memiş, bir tweet atarak konuyu özetledi.

İslam Memiş’in can alıcı tweeti

Altın ve gümüş için henüz bir yükseliş söz konusu değil. Ancak konu ile ilgili herkesi oldukça ilgilendiren bir tweet İslam Memiş’ten geldi. Dolar karşısında diğer emtialar çok değer kazanacak. Bu durumu soygun yılı olarak adlandıran İslam Memiş’in attığı tweet bakın ne oldu?

İslam Memiş resmi Twitter hesabından atmış olduğu bir twwette, “Bugün piyasalarda soygunun nasıl yapıldığına şahitlik ediyor hepsini gözle görüyorsunuz. Bu yılı neden “Soygun yılı” olarak adlandırdığımı anlamışsınızdır. Altın ve gümüş piyasasında beklenen yükseliş henüz görülmedi. Gram altında 1.200 ve gümüşte de 16 lira seviyelerine ulaşıldığında yükselişin başladığını ifade edebilirim.” İfadelerine yer verdi.

Başa dön tuşu