Güncel

Zeynep Bastık ve Tolga Akış Ayrılık Kararı Ünlü Çift Boşanıyor mu?

Zeynep Bastık ve Tolga Akış ayrılıyor mu? Ünlü çiftten boşanma kararı

Rüya gibi bir düğünle dünya evine giren ikilinin arasının açıldığı iddia edilmişti. Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık ve geçen temmuz ayında evlendiği menajer Tolga Akış boşanıyorlar. İddiaya göre Zeynep Bastık evden ayrıldı. Tolga Akış ise “Biz evlilik işini beceremedik.” şeklinde bir açıklamada bulundu. Çiftin ayrılık için temmuz ayını bekledikleri biliniyor.

Son zamanların popüler isimlerinden olan Zeynep Bastık menajerliğini yapan aynı zamanda da reklamcı olan Tolga Akış ile üç senelik beraberliğini evlilik ile sonuçlandırmıştı. Çeşme’de 7 temmuzda güzel bir düğün töreni ile eğlenmişlerdi. Çiftin boşanma kararı sevenlerini üzdü.

Boşanma konusunda anlaşmaya vardıktan sonra Levent’te bulunan dairesinden ayrılan Zeynep Bastık kendine Ulus’da yeni bir ev tuttu. Evliliklerinde daha bir seneyi doldurmadan kanunen anlaşmalı boşanma davası açamadıkları için mahkeme için temmuz ayında müracaat edecek.

Tolga akış ayrılık iddialarına cevap verdi. Evliliklerini yürütemediklerini dile getirdi. Aralarında büyük bir sorun olmadığını dile getiren Akış “Evet, iddialar doğru biz boşanma sürecindeyiz. Bu boşanma kararını bir süre önce almıştık ama Zeynep evden yeni taşındı. Aramızda önemli bir sorun yok, dargınlık, küskünlük yok. Husumet ise asla. Evlilik herkesin kaldırabileceği bir şey olmayabiliyor bazen. Benim bu hayatta en yakın arkadaşım Zeynep’tir. Zeynep’in en yakın arkadaşı ise benim. Birlikte çalışmaya devam edeceğiz, iki günde bir buluşuyoruz, buluşuruz da. Geleceğe yönelik planlarımız var ve bunları yapacağız. Onunla bambaşka bir bağımız var. Eş olmanın ötesinde bir ilişki yaşıyoruz biz.” ifadelerine yer verdi. Geçen temmuzda dünya evine giren şarkıcı Zeynep Bastık ve menajer Tolga Akış ayrılıyor.

İhanet iddialarına ise “Evlilik işini beceremedik, aramız bozulmasın ve tartışmayalım dedik sadece. İhanet iddialarında bulunacak olanlar olacaktır ama benden böyle bir şey çıkmaz Zeynep’ten de öyle bir çıkmaz.” ifadelerine yer verdi. Ünlü çift temmuz ayında mahkemeye başvurup anlaşmalı bir şekilde boşanacaklar.

Başa dön tuşu