Güncel

Yozgat’ta bir erkek parka çağırdığı kadını çocuğunun gözleri önünde defalarca bıçakladı

Yozgat'ta Bahattin Gazi Baldemir isimli bir kişi çocuğu göz tane bahanesi ile parka çağırdığı Beyza isimli kadına defalarca bıçakladı. Bartın Gazi Baldemir’in babası İsa Baldemir’in de olayda yardım ettiği öğrenildi. Olayın ardından 2 şüpheli çocuğu da alarak olay yerinden kaçtı. İhbar üzerine yakalanan Bahattin Gazi Baldemir’in tutuklandığı ancak babasının hala serbest olduğu öğrenildi.

Yozgat’ta meydana gelen olayda Bahattin Gazi Baldemir isimli bir kişi çocuğu gösterme bahanesiyle Beyza adındaki kadınlar harika çağırdı. Kadın parkta çocuğu ile vakit geçirdiği sırada Baldemir bir anda saldırarak mağduru yere yatırdığı ve bıçaklamaya başladı. Bu sırada Bahattin Baldemir’in babasının da Beyza isimli kadının kollarından tuttuğu ve kalkmasını engellediği iddia edildi. Talihsiz kadın defalarca bıçaklanırken Baldemir Ailesi çocuğu kaçırdı.

ÇOCUĞUNDAN HABER ALAMIYOR

Hastanede tedavi altına alınan kadının çocuğundan haber alamadığı öğrenildi. Olayın ardından Bahattin Gazi Baldemir’in tutuklandığı öğrenilirken ona yardım ettiği iddia edilen babası ise hala serbest. Babasının azmettirici olduğunu iddia eden Beyza, “Lütfen yardım edin. Kinlenip beni öldürseler ne yapacağım? Oğlum kayıp bulamıyorum. Babaannesinin yanında deyip çocuğumun nerede olduğunu söylemiyorlar.” dedi.

Başa dön tuşu