Güncel

Yasak Elma’nın Sezon Finaline Sürpriz İsim Geliyor! Uzun Süredir Yer Almıyordu

Sevilen ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan uzun soluklu dizi Yasak Elma sezon finali ile tatile gidiyor. 146. bölümü ile ekranlara ara verecek olan dizi ile ilgili tüm gelişmeler haberimizde sizlerle..

Her hafta pazartesi günleri FOX TV ekranlarında yerini almaya devam eden dizinin bu sezonda da 5. sezonunu ekranlarda izledik. Yeni sezonda yine ekranlarda olacak dizi 146. bölümü ile yaz tatile girecek. Ekranlara kısa süreliğine ara verecek olan dizide yeni sezonda artık yer almayacak isimler var.

Uzun süredir devam eden dizide bazı ünlü isimler artık Yasak Elma dizisinin kadrosunda yer almayacak.

Şevval Sam ile Berk Oktay’ ın diziden ayrılıyor artık yer almayacak haberi henüz netlik kazanmamış olsa bile sevenleri bu duruma oldukça tepki gösteriyor.

inci-pars.jpg

Tüm bunlar konuşulmaya devam ederken, sezon finali ile ekranlara ara verecek olan dizinin sezon finalinde yeni bir isim görüyoruz. İnci Pars Özgürgün konuk oyuncu olarak Yasak Elma dizisinin sezon finaline geliyor. sevilen oyuncu İnci Pars Özgürgün dizide Ender karakterinin arkadaşı Seda karakterine hayat verecek.

Yeni sezanda ekranlarda yer almaya devam edecek olan dizide sezon finalinde ünlü isim İnci Pars Özgürgün’ ü de göreceğiz.

İnci Pars Özgürgün Hayatı

İnci Pars Özgürgün 1 Mart 1980 yılında Girne Kıbrıs’ ta dünyaya gelmiştir. Henüz 18 yaşında iken KKTC Güzeli seçilen başarılı oyuncu, ilk oyunculuk deneyimini Aşk ve Barış isimli bir film ile yapmıştır.

Sonrasında İstanbul’ a taşınan güzel oyuncu burada da Hayat Bağları isimli dizide yer alarak isminden beğeni ile söz ettirmiştir.

Ünlü oyuncu 5 ocak 2018 senesinde o dönemin KKTC başbakanı olan Hüseyin Özgürgün ile dünya evine girmiştir.

İnci Pars Özgürgün Yer Aldığı Projeler

1998 – Aşk ve Barış

2000 – Hayat Bağları

2003 – Hayat Bilgisi

2006 – Binbir Gece

2006 – Dök İçini Rahatla

2007 – Hayal ve Gerçek

2008 – Kirpi – Sinema

2010 – Yasemince

2011 – Ana Yüreği

2011 – Yahşi Cazibe

2012 – Harem

2013 – Hababam Sınıfta Kaldı

2016 – İşte Benim Stilim

2016 – Bizans Oyunları – Sinema

2016 – Görümce – Sinema

2016 – Değiştir Bakalım – Sinema

2022 – Yasak Elma

Başa dön tuşu