Güncel

Yasak Elma dizisinde yaprak dökümü! Yakışıklı oyuncu veda ediyor

FOX TV’de pazartesi günleri ekrana gelen bol entrikalı Yasak Elma dizisinde yaprak dökümü yaşanıyor. Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz ve Melisa Doğu gibi oyuncuların yer aldığı Yasak Elma’dan başrol oyuncusu diziye veda ediyor.

FOX TV’nin yayınlandığı ilk bölümden itibaren izleyicileri ekrana kilitleyen entrika dolu Yasak Elma dizisi yeni sezonda devam etmesi beklenirken diziden başrol oyuncusunun ayrılacağı haberi kısa sürede kim olduğu yönünde merak edildi.

Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay, Murat Aygen, Biran Damla Yılmaz ve Melisa Doğu gibi oyuncuları kadrosunda barından fenomen dizi 13 Haziran’da sezon finali yapıyor. Her sene olduğu gibi dizinin yeni sezonunda kimler kadroya yer alacak yeni gelecek ve gidecek oyuncular merak ediliyor.

MED yapım sahibi Fatih AKSOY’un karar vereceği Yasak Elma oyuncu kadrosunda dizinin bel kemiği olarak gösterilen Yıldız karakterine hayat veren Eda Ece’nin dışında kadroda yaşanan değişiklikler belli olmaya başladı.

Yasak Elma’da hayranları üzecek ayrılık haberi

Yasak Elma hayranlarına kötü haber dizisinin sezon finalinde geldi. Fenomen dizide önümüzdeki yıl yer almayacak oyuncunun ayrılık haberi geldi.

yasak-elma-00-bvue.jpg

Dizi sektörüne dair önemli haberlere imza atan Gazeteci Birsen Altuntaş’ın son paylaştığı habere göre, Yasak Elma 143. bölümü çekilen dizide ilk ayrılık belli oldu.

Berk Oktay Yasak Elma’dan Ayrılıyor

FOX TV kanalında yayınlanan Savaşçı dizisi kadrosundan ayrılan daha sonra Yasak Elma kadrosuna dahil olup başarılı 2. sezon geçiren yakışıklı oyuncu Berk Oktay Yasak Elma’ya veda ediyor.

berk-oktay-oktay-sss-uubn.jpg

Son dönemin dikkat çeken oyuncuları arasında yer alan Nilperi Şahinkaya ile çekilen yatak sahnesi uzun süre gündem olan ünlü oyuncu Berk Oktay’ın diziden neden ayrıldığı henüz belli değil.

Müstehcen sahnenin ardından sosyal medyada gündem olan dizi, izleyiciler tarafından RTÜK’e şikayet edilmişti.

Başa dön tuşu