Güncel

Yargı Ceylin kimi öldürdü? İzleyenlerin beyni yandı

Yargı dizisi Ceylin kimi öldürdü sorusu bu akşam Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı 33. son bölüm ile yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Yargı dizisi haftaya 34. bölüm ile sezon finali yapıyor. Peki Yargı Ceylin kimi bıçakladı? Ceylin katil mi?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde seyirci çileden çıkmak üzere. Bu akşam yayınlanan Yargı 33. son bölümünde Pınar Deniz’in hayat verdiği Ceylin karakteri dizide bir kişiyi bıçaklayarak öldürdüğü isim büyük merak uyandırmaya devam etti. Peki Yargı Ceylin kimi bıçakladı, Yargı dizisi Ceylin kimi öldürdü, katil mi?

Yargı dizisinde Ceylin’in kimi öldürdüğü konusu artık bir yılan hikayesine dönüştü. Senarist ve yapım şirketinin heyecanı yüksek tutmak için kullandığı bu yöntem kabak tadı vermeye başladı. İzleyiciyi merakla yeni sezonu bekleyecek.

Benzer hatalar bir sonraki sezonda tekrarlanırsa seyirci Yargı dizisinden uzaklaşabilir. Ama kötü haber şu ki, Eylül ayının sonuna kadar Ceylin’in kimi öldürdüğünü bulamayacağız! Ah, çok güzel değil mi? Kanal D bunu daha önce Burcu Biricik’in oynadığı Camdaki Kız dizisinde yapmıştı. Haftalarca Hayri’nin kim olduğunu merak ettik. Ancak Yargı dizisinde böyle bir taktiğin uygulanması iyi olmadı.

yargi-kanald-uguraslan-pinardeniz.jpg

Yargı dizisi sezon finali çekimleri tamamlandı. Yargı dizisinin sezon finali adeta beyin yakacak! Kanal D’nin sevilen dizisi Yargı sezon arasına girerken çekilen son bölümün ardından dizi ekibi ve oyuncular sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulundu. Yargı sezon finalinde yaşanacaklara spoiler veren dizi ekibi izleyicilerin merak ettiği Yargı Ceylin katil mi, kimi öldürdü sorusunun cevabını paylaştı.

yargi.jpg

Kanal D ekranlarında Ay Yapım imzalı Yargı dizisinin sezon finalinde yaşanacakları az çok tahmin eden izleyicileri şaşırtacak gelişme senarist Sema Ergenekon’un paylaşımlarıyla geldi. Yayınlandığı her bölümünde farklı gelişmelere sahne alan Yargı dizisi, son haftalarda yayınlanan bölümlerinde “6 ay sonra” ibaresi ile çok şaşırtan sahnelere yer veriliyor.

yargi-sema.jpg

Yargı Sezon Final Bölümde Beyin Yakacak

Güzel oyuncu Pınar Deniz’in canlandırdığı Ceylin karakteri elleri, üstü başı kanlı halde elinde bulunan bir bıçakla avukatlık bürosuna girmesinin ardından komiser Eren’in gelip kelepçeyi takması şaşkınlık yarattı. Adli tıp ve çöp konteynırındaki deliller ışığında aydınlanacak bir cinayet daha yaşanıyor. Yargı dizisinde bu sahneleri izleyen seyircilerin kafa karışıklığı gittikçe yoğunlaşıyor. Yargı dizisi Ceylin kimi öldürdü, Yargı Ceylin katil mi, diziden ayrılacak mı soruları devamında gelmeye başlamıştı.

yargi-1.jpg

Yargı dizisi Ceylin kimi öldürdü

Kaan Urgancıoğlu’nun canlandırdığı Savcı Ilgaz, eşi Ceylin ile boşanma kararı aldığı sahne oldukça merak edilirken 6 ay sonrası gösterilen dizide kanlı yüzük dikkatlerden kaçmıyor.

Bu akşam 33. bölümü ekrana gelen Yargı dizisi 34. bölüm ile 29 Mayıs Pazar akşamı sezon finali bölümü ile ekrana veda ediyor. Yargı sezon finalinde oldukça soru işaretleri bırakacağa benziyor.

Yargı dizisinin sezon finalinde Ceylin’in katil olup olmadığı ve kimi öldürdüğü ortaya çıkacak. Ayrıca Eren komiser ile Pars savcının düğün karelerinden anlaşılacağı üzere Pars savcı ile Derya savcı evlendiği anlaşılıyor.

yargi-pinardeniz.jpg

Başa dön tuşu