Güncel

Yargı Ilgaz öldü mü? Kaan Urgancıoğlu diziden ayrılıyor mu

Kanal D ekranlarında fırtınalar estiren Yargı dizisi bu akşam sezon finali yaparak izleyicilerine veda etti. Yargı 34. sezon finali bölümünde Ceylin tekrar evlendiği Ilgaz’ı öldürmek suçuyla gözaltına alındı. Yargı Ilgaz öldü mü, diziden ayrılıyor mu?

Yargı Ilgaz öldü mü, Kaan Urgancıoğlu Yargı’dan ayrılıyor mu günün en çok merak edilen sorusu bu akşam ekrana gelen Yargı sezon finali bölümünde yaşanan itiraf sahnesinin ardından araştırılmaya başlandı. Yargı Ilgaz öldü mü, ölecek mi? Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz ikilisinin başrolü paylaştığı Yargı dizisinin sezon finalinde yaşananlar ile birlikte akılda kalan soruların cevapları sizlerle. İşte Yargı Ilgaz ölüyor mu, Kaan Urgancıoğlu neden diziden ayrıldı?

Yargı dizisi muhteşem bir sezon finali ile ekrana veda ederken geride bir çok soru işareti bıraktı. 29 Mayıs Pazar yayınlanan Yargı 34. son bölümde heyecanla beklenen Ceylin kimi öldürdü sorusu cevap buldu. Pazar akşamları milyonları ekrana kilitleyen Yargı dizisi sezon finalinde beklenmedik bir olay yaşandı. Pınar Deniz’in hayat verdiği Ceylin karakteri, Kaan Urgancıoğlu’nun canlandırdığı Ilgaz karakterini öldürme suçundan gözaltına alındı.

yargi.jpg

Her bölümünde heyecan dolu hikayeyi ekrana taşıyan Yargı dizisi sezon finali seyirciyle buluştu. Ilgaz ve Ceylin yeniden barıştığı sahne duygulandırırken, Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz ikilisini birbirlerine çok yakıştıran hatta ara sıra aşk dedikoduları çıkan çift bu akşam rüya gibi bir düğün ile evlendi. Romantik ve duygusal sahnelerin yaşandığı sezon finalinde heyecan oldukça yüksekti.

Yargı sezon finali bölümünde Ceylin’in Ilgaz’ı öldürme itirafı ise izleyenlere soluksuz anlar ve kafalarda soru işaretleri yaşattı.

6290869d4453952e54fb7a25.jpg

Yargı Ilgaz öldü mü?

Kaan Urgancıoğlu’nun hayat verdiği Yargı dizisinde savcı Ilgaz ölüyor mu? merak edilirken gerçeğin 2. sezonda belli olacağı Yargı’da Ilgaz karakteri ölmeyecek.

6290869e4453952e54fb7a3d.jpg

Kaan Urgancıoğlu Yargı’dan ayrıldı mı?

Ceylin’in cinayet itirafı sonrası izleyiciler Kaan Urgancıoğlu Yargı dizisinden ayrıldı mı merak ediyordu. Alınan son bilgiler doğrultusunda Kaan Urgancıoğlu’nun hayat verdiği Ilgaz karakteri ölmeyecek ve bu durum karşısında yakışıklı oyuncu önümüzdeki sezon kaldığı yerden diziye devam edecek.

6290869e4453952e54fb7a35.jpg

Başa dön tuşu