Güncel

Yargı hayranları şokta! Sezon finali tarihi açıklandı

Kanal D ekranlarında bu sezon Pazar günleri reyting rekorları kıran Yargı dizisi sezon finali tarihi netleşti. Yargı dizisinin finalinde yaşanacaklar merak edilirken yeni sezonda Yargı olacak mı araştırılıyor. İşte Yargı sezon finalinde neler olacak?

Kanal D ekranlarında yayınlandığı ilk bölümden itibaren büyük ilgi gören Ay Yapım imzalı Yargı dizisi birinci sezon çekimleri sona erdi. Sezonun en çok konuşulan Yargı dizisi hayranları final haberini duyar duymaz büyük üzüntü içerisine girdi. İşte Yargı sezon finali tarihi ve senaryonun son 2 bölümünde yaşanacaklar.

Sezon boyunca sürükleyici hikayesi ile izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran Yargı dizisi ekibi, çektikleri son bölümün ardından kutlama yaparak sezon arasına girdi.

Yargı sezon finali ne zaman?

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in başrolde yer aldığı Kanal D dizisi Yargı 29 Mayıs 2022 Pazar günü ekrana gelecek Yargı 34. bölüm ile sezon finali yapacak.

Yargı dizisinin yeni sezon çekimleri Ağustos ayı gibi başlayıp Eylül ayında 2. sezon ile ekrana gelmeye devam edecek.

Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in paylaştığı, zengin oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesiyle gündemden düşmeyen Yargı dizisinin ilk sezon çekimleri geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Sezon finaline doğru heyecanın giderek arttığı dizinin ekibi, başarılı sezonunu birlikte kutlayarak eğlenceli bir akşam geçirdi. Adliye ekibi yeni sezonda yeniden seyirciyle buluşmak için yaz tatiline girerken, dizi sezon finaline kadar yeni bölümleriyle izleyiciyle buluşmaya devam edecek.

Yargı yeni bölümde neler olacak?

Cüneyt, Ceylin’i şoka sokacak kadar önemli ne söylüyor?

Ceylin ve Ilgaz, boşanma sonrası yeni evdedir. Ilgaz’ın da, Ceylin’in de yüreği buruktur. Güzel anılar biriktireceklerini düşündükleri evde iki yabancı gibidirler. Bu sırada kesişen dava Ceylin’i zor duruma sokar. Davayı çözmek için Ceylin, Ilgaz ve Derya büyük çaba harcayacaklardır. Cüneyt ise, Ceylin’i şoke eden bir bilgi veriyor.

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu ‘Yargı’nın kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Pınar Çağlar Gençtürk, Başak Gümülcinelioğlu, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

Başa dön tuşu