Güncel

Yargı dizisi Hayranlarını Üzen Haber! Kanal D Yayın Akışından Kaldırıldı

Kanal D ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan Yargı dizisi hayranlarını üzen haber 31. bölüm fragmanı ile geldi. Kanal D 1 Mayıs yayın akışından kaldırılan Yargı dizisinin yeni bölümü neden yayınlanmadı? Yargı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak.

Kanal D ekranlarında yayınlandığı ilk bölümden itibaren ilgiyle takip edilen reyting sonuçlarını alt üst etmeyi başaran Yargı 31. yeni bölüm Kanal D yayın akışından kaldırıldı. Yargı dizisi hayranlarını üzen kararın ardından izleyiciler Yargı 31. bölüm ne zaman yayınlanacak? Bu hafta Yargı neden yok 1 Mayıs sorularını peşinden getirdi. İşte Yargı 31. bölüm detayları…

Son dönemde ekranların sevilen iki ismin yer aldığı Yargı dizisinde; Bir cinayet vakasıyla yolları kesişen Savcı Ilgaz (Kaan Urgancıoğlu) ve Avukat Ceylin (Pınar Deniz), katili bulmak için koyuldukları yolda gönüllerini birbirlerine kaptırır. Beraber hareket ettikleri dönemde başlarından geçen olayları ve geri dönüşü olmayan kırılma noktalarının yansıtıldığı dizi 2022 sezonuna damga vurmayı başardı.

Yargı dizisi neden yok?

1 Mayıs 2022 Pazar günü yayınlaması gereken Yargı dizisinin 31. yeni bölümü Ramazan Bayramı nedeniyle Kanal D yayın akışından çıkarılarak önümüzdeki hafta 8 Mayıs Pazar gününe ertelendi.

Yargı dizisinde neler oluyor

Yargı 31. bölüm fragmanı yayınlandı. Çınar’ın katil olduğu ortaya çıkmasının ardından Ilgaz ve Ceylin arasında yaşanan güvensizlik sonucu ikili boşanma kararı alıyor. Yaşanan tüm acı olaylar Ilgaz ve Ceylin arasında büyük yaralar açarken, Savcı Ilgaz, canından çok sevdiği Ceylin’e boşanmaları gerektiğini söyler.

Başa dön tuşu