Güncel

Üç Kuruş final mi yapıyor? Üç Kuruş dizisi neden bitiyor

Üç Kuruş final mi yapıyor? Üç Kuruş dizisi neden bitiyor? Üç Kuruş dizisinin final tarihi netleşti. Pazartesi günleri ekrana gelen Üç Kuruş dizisi mayıs ayında final yaparak erkan macerasını noktalayacak. Son günlerde veda eden oyuncularıyla gündemde.

Show Tv ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan Üç Kuruş dizisinin final tarihi resmen duyuruldu. İçerde, Çukur gibi fenomen dizilerin yapımcısı tarafından çekilen Üç Kuruş beklentilerin aksine ekran macerası sadece kısa sürdü. Üç kuruş final tarihi..

Show Tv kanalında pazartesi akşamları ekrana gelen Üç Kuruş dizisi kendine has karakterler ve sert kuralların bulunduğu Çıngıraklı diye hitap edilen Roman mahallesinin lideri Kartal ile Organize komiseri Efe’nin hikayesini bizlere yansıtıyor. Üç Kuruş dizisi için geri sayım başladı. Final tarihi resmen duyurulan Üç Kuruş izleyici ne zaman final yapacak, neden bitiyor gibi soruların cevabını merak ediliyor.

Uraz Kaygılaroğlu tarafından hayat verilen Kartal karakteri oldukça sevilirken, yakışıklı komiser Ekin Koç rolünü canlandıran Ekin Koç oyunculuk performansıyla tam not aldığı dizinin ekran macerası kısa sürdü. Diziye sonradan dahil olan güzel oyuncu Nesrin Cavadzade, geçtiğimiz günlerde dizinin sadece 1 sezon planlandığını açıklamıştı. Son dönemin hızlı yükselen isimleri arasında gösterilen genç ve güzel oyuncu Aslıhan Malbora, oyunculuk kariyerini zirveye taşımaya niyetli.

Üç Kuruş final tarihi netleşti!

Show Tv kanalının sevilen dizisi Üç Kuruş 30 Mayıs 2022 tarihinde 29. bölüm ile final yapacak. Dizinin neden final yaptığı konusunda başrol oyuncularının yapmış olduğu açıklamada sadece 1 sezon olarak planlandığı yönünde.

Üç Kuruş 24. bölümünde neler olacak?

Kartal, Çetin sayesinde Konyalı’yı kurtarır ama Çetin’i Baybars ile bırakmamaya kararlıdır.

Bahar, geçmişe benzer bir savaşın başladığını fark edince kaçmak yerine Kartal’ın yanında savaşmaya karar verir. Önce Ateş’i güven altına alan Bahar, ardından zekice bir planla Kartal’a yardım etmek için harekete geçer. Kartal ve Efe tüm aileyi bir arada tutmaya çalışırken hiç beklemedikleri bir hamleyle karşılaşırlar.

Başa dön tuşu