Güncel

Üç Kız Kardeş Türkan Ölüyor Mu Diziden Ayrılıyor Mu Özgü Kaya Veda Mı Ediyor?

Üç Kız Kardeş dizisinin fanları yeni bir soruyla karşı karşıya kaldılar. Sevilen dizide büyük kız Türkan karakteri ölerek diziye veda mı ediyor işte tüm detaylar ve merak edilenler haberimizde sizlerle..

Sevilen dizi Üç Kız Kardeş ekranlarda yerini almaya devam ederken dizinin sevenleri yeni bölüm fragmanını izledikten sonra Türkan karakterinin diziden ayrılma sinyallerinin yakıldığını düşünmeye başladı. Üç Kız Kardeş dizisindeki kızların büyüğü Türkan, fragmanda önce ağlaya ağlaya ilaç içiyor ve ardından sonraki sahnede ise eşi Somer’ in kollarında bayılıyor.

Fragmanı izleyen dizinin sevenleri, yeni dizi Üç Kız Kardeş’ te Türkan karakterini canlandıran Özgü Kaya’ nın diziden ayrılıyor mu sorularını sormaya başladılar.

Gelin bakalım Üç Kız Kardeş dizisindeki Türkan karakterini canlandıran başarılı oyuncu Özgü Kaya kimdir onu inceleyelim..

uc-kiz-kardes-turkan-3.jpeg

Özgü Kaya Hayatı

Ünlü güzel oyuncu Özgü Kaya, 17 Haziran 1996 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu aslen Uşaklıdır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünde eğitim alan güzel oyuncu ilk kez oyunculuk hayatına 2017 senesinde Adı Efsane dizisi ile başlamıştır. Adı Efsane dizisinde Sibel karakteri ile daha 21 yaşındayken ün kazanmaya başlayan güzel oyuncu sonrasında ise 2018 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kutul Amare gibi bir çok başarılı projede boy göstermiştir.

Şimdilerde ise Üç Kız Kardeş dizisinde Türkan karakterine hayat vermektedir. Başarılı oyuncu Özgü Kaya, 1.68 n boyundadır ve 53 kilo ağırlığında ikizler burcudur.

Özgü Kaya’ nın Yer Aldığı Projeler

2017 – Adı Efsane – Sibel – TV Dizisi

2018 – Mehmetçik Kut’ül Emare – Zeynep – TV Dizisi

2019 – Kimse Bilmez – Sevda Eğilmez – TV Dizisi

2022 – Üç Kız Kardeş – Türkan

Üç Kız Kardeş dizisi, İclal Aydın’ ın Aynı isimli eserinden uyarlanmıştır. İclal Aydın ise sevilen dizi Üç Kız Kardeş’ te kızların annesi rolünde oynamaktadır.

Üç Kız Kardeş Türkan Karakteri

Ailesinin ilk göz ağrısı olan Türkan, güzelliği dışında hiçbir meziyeti olmadığını düşünmektedir ve bu yüzden de ailesinin yüzünü yere eğmemek için yaşadığı her şeye katlanmak zorunda olduğunu hisseder. Kendisini sürekli her yerde fazla olarak görerek yaşamına devam etmeye çalışan Türkan, başlarda güzel sandığı bir evlilik ile hayatının karardığını sonradan fark edecektir. Somer karakteri ile evlendikten bir süre sonra birbirlerine karşı hisler hissetmeye başlayan ikiliyi bakalım ilerleyen bölümlerde nasıl izleyeceğiz..

Başa dön tuşu