Magazin

Üç Kız Kardeş Sezon Finali Bomba Sahnelere Yer Verdi Şimdiden Sevenleri Özledi

Kanal D ekranları içerisinde bu sezon çok büyük bir çıkış yapan Üç Kız Kardeş dizisinin yakın bir zaman dilimi öncesinde sezon finali oldu. İsmini çok duyurmadan geldiği dönem içerisinde oyuncuların ve senaryonun etkileyici sahneleri ile bir anda dizi yükselmeye doğru adım adım çıktı. Ardından reyting listesinde adını birçok kez duyurmaya başardı. Üç Kız Kardeş dizisi Salı akşamları yayın hayatını sürdürmekteydi. Aynı zamanda Üç Kız Kardeş dizisi çok kısa bir zaman dilimi öncesi reyting listelerinde birinci sırayı almıştır.

Üç Kız Kardeş Büyüledi Ve Herkes Hayran Kaldı

Üç Kız Kardeş dizisi daha çok içerisinde dram barındıran bir senaryoya sahip. Ve Üç Kız Kardeş dizisi kısa bir zaman içerisinde oyuncuların ve senaryonun etkileyici gösterimleri ile beraber seyirci kitlesine sahip olmuşlar ve büyük bir beğeniye yol açmışlardır.

Özellikle Üç Kız Kardeş dizisi içerisinde aşk sahnelerinde barındırmakta ve en öne çıkan partnerler Türkan ve Somer çiftidir. Türkan karakterine hayat veren oyuncu güzel ve başarılı Özge Kaya ve Somer karakterine hayat veren başarılı ve yetenekli oyuncu Berker Güvendir. Özge Kaya ve Berker Güven sergiledikleri performans ile beraber birçok izleyiciyi Salı günleri televizyon başına kitlemeyi başarıyorlar ve iki oyuncunun da birbiri ile olan uyumu ekranlar içerisinden dahi hissedilmekte. Bunun sayesinde daha da çok izleyici kitlesine sahip olabiliyorlar.

Üç Kız Kardeş Sezon Finaliyle Herkesi Şok Etti

Üç Kız Kardeş Dizisi başrollerinde önemli ve yetenekli oyuncular barındırmakta ve bu kişilerde sırası ile Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada ve Melisa Berberoğlu, bu önemli dizi içerisinde çok etkileyici sahnelere sahiplerdir. Üç Kız Kardeş dizisi hayranlarına üzücü bir veda yaparak 14 Haziran Salı akşamı yayınlanan 16. bölümü ile sezon arası verme kararı alınmıştır.

Üç Kız Kardeş dizisi içerisinde Özge Kaya ve Berker Güven gerçekten çok önemli bir uyum içerisinde sahnede etkili performanslar sergiliyorlardır. Dizinin sezon finali olması ile beraber ikilinin sosyal medya üzerinden yaptığı beraber paylaşımlarına hayran kitleleri olumlu mesajlar yazmış. Kısa süre içerisinde bu kadar beğeni ve yorum alan partnerlerin şimdiden çok özlenildiği düşünülmekte.

Somer Ve Türkan Aşkı Sezon Finali Sahnesinde Büyüledi

Üç Kız Kardeş dizisi içinde dram sahnesi barındırdığı gibi fedakârlık ve ailenin önemi gibi birçok unsuru da içinde barındırmakta. Üç Kız Kardeş içinde barındırdığı aşk sahneleriyle en çok öne çıkan isimlerden biride Türkan ve Somer aşkıdır. Bu iki âşıktan biri olan Somer karakteri dizinin başlarında ailesinin zoruyla evlenmeyi kabul etmiştir. Aslında Somer’in annesi oğlunun ilişki kurmuş olduğu Mine karakterini oğlundan uzaklaştırmaya çalışmış ancak annesi her yolu denemesine rağmen oğlunun Mine aşkını yenememiş. Hatta Somer ve Türkan evlendikten sonra Türkan’a gerçekten çeşitli eziyetler yapmış ve bunun sonucunda Somer az da olsa Türkan’ la bir iletişime geçmiş ve aralarında duygusal bir bağ oluşmaya başlamıştır.

İkilinin arasında bu oluşan duygusal bağın sonucunda maalesef Somer tekrardan Mine karakterine dönmek zorunda kalmıştır. Çünkü Mine’nin hamile olduğunu öğrenmiştir ve Türkan’ın bunların hiçbirinden haberi yoktur. Türkan gördüğü hakaretlere boyun eğerek ailesine hiçbir şey anlatmayarak hayatını devam ettirirken artık buna dayanamayıp boşanma kararı almış. Somer Türkan’ın değerini anlayıp ona geri dönmek istemiştir. İşte dizinin asıl konuları burada başlamaktadır. Dizi içerisinde yeni olacak gelişimleri herkes şimdiden büyük bir heyecanla beklemekte.

Başa dön tuşu