Magazin

Kimse beklemiyordu, Üç Kız Kardeş herkesi çok şaşırttı! Seyirciden büyük tepki alan olay ne?

İclal Aydın’ın en sevilen romanlarından biri kaleme alınarak geçtiğimiz sezon yayımlanmaya başlayan Üç Kız Kardeş dizisinde seyirciyi şok eden beklenmedik bir gelişme yaşandı. Seyirciden çok büyük tepki alan o olay…

Geçtiğimiz sezon Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve reyting rekorları kırarak seyircinin gönlünü kazanan Üç Kız Kardeş dizisinde seyirciyi oldukça şaşırtan beklenmedik bir olay yaşandı. Dizide nefes kesen olaylar peş peşe yaşanırken, seyircinin beklemediği bir gelişme yaşandı. Dizide meydana gelen gelişmeler dizinin seyrini nasıl etkileyecek? Daha fazla izlenmeye mi gidecek, yoksa popülerliği gitgide azalacak mı? İşte merak edilen tüm soruların cevapları…

Üç Kız Kardeş yayın akışı

Üç Kız Kardeş’te Mine ve Somer arasında yaşananları öğrenen Türkan Somer’den ayrılmaya ve bebeğini aldırmaya kararlıdır. Somer ve Mine’yi otel odasında yüzleştirmeye karar veren Türken beklenmedik bir olayla karşılaşır. Somer’i kaybetmeyi göze alamayan ve bunun için her şeyi yapacak olan Mine kendini balkondan aşağı atar. Orada Türkan’dan kendisine bir şey olması durumunda kızı Kiraz’a sahip çıkmasını ister.

Türkan çok büyük bir çıkmazın içine girdi. Söz konusu kocasının kendisini aldattığı kadının kızına bakmak durumunda kalır. Bu durum Türkan ve ailesi için oldukça zor bir durum olsa da Türkan verdiği sözün arkasında durur ve Kiraz’a bakmaya başlar.

  1. bölüm fragmanı herkesi şok etti

Dizinin yayınlanan 25. bölüm fragmanında Somer’den ayrılmaya kararlı olan Türkan yerine Somer’i affetmiş ve ona bir şans daha veren Türkan’ı gören seyirci neye uğradığını şaşırdı. Sosyal medyada büyük yankı uyandıran dizinin fragmanı izleyicisinden çok büyük tepkiler gördü.

Başa dön tuşu