Magazin

Pazar günü reyting savaşlarına yeni bir rekabet daha eklendi! Rakiplerine göz açtırmayacak gibi duruyor!

6 Kasım 2022 Pazar gününün reytinglerini oldukça merak ediliyor. İşte reytingleri alt üst edecek o dizi…

6 Kasım 2022’nin zorlu reyting sıralaması tam bir merak konusu. Reyting sıralamaları 3 kategoride Total, AB ve 20+ABC1 olarak değerlendiriliyor. Diziler, programlar, yarışmalar ve hatta haber programları dahi bu sıralamada güzel bir yer edinebilmek için adeta yaşam mücadelesi veriyor.

Televizyon ekranlarında yer alan tüm dizi ve programların yayın hayatına devam edebilmelerini belirleyen şey reytingler. Dizi ve programların kariyerini belirleyen şey olunca oldukça merak edilen bir konu oluyor. 6 Kasım Pazar akşamı Atv’de Kim Milyoner Olmak İstemez, Show Tv’de yeni dizi Güzel Günler, TRT 1’de Teşkilat, Tv8’de MasterChef, Kanal D’de Yargı, Star TV’de Çok Güzel Hareketler 2, FOX TV’de Tozluyaka seyircisi ile ekranlarda buluştu. Peki ya Pazar akşamı yayınlanan dizi ve programların reyting sıralaması nasıl oldu?

Reyting sıralamaları

Total’de 1.sırada Kanal D ekranlarında yer alan “Yargı”, 2. sırada TRT1’in sevilen dizilerinden “Teşkilat” ve 3.sırada “Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu” sıralamada yer etti.

AB’de reyting sıralamasına göre 1.sırada “Yargı”, 2.sırada “Teşkilat” 3.sırada “Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu” Total’deki sıralama ile aynı yeri paylaştı.

20+ABC1 izleyici grubunda ise diğer iki kategoride olduğu gibi birinci sırada Yargı, ikinci sırada Teşkilat ve üçüncü sırada ise Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu sıralamaları oluştu.

Geçtiğimiz hafta reyting sıralamaları

30 Ekim Pazar gününün reyting sıralamalarında ise Teşkilat 1. sırada yer ederken, Yargı 2. sırada konumlanmıştı. Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu ise bu hafta da aldığı konumu korumayı başardı.

Başa dön tuşu