Güncel

Survivor’da eleme adayı kim oldu? 30 Nisan 2022 Yokluk adasına kim gitti

Türkiye’nin en çok izlenen programı Survivor All Star 2022 tüm hızıyla devam ediyor. 30 Nisan Survivor ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı? sorusu cevap ararken, Survivor’da eleme adayı kim oldu? 30 Nisan 2022 Yokluk adasına kim gitti belli oldu.

TV8 ekranlarında yayınlanan fenomen yarışma programı Survivor’da dokunulmazlık oyunu ve ada konseyi yaşandı. 30 Nisan 2022 Cumartesi akşamı Ünlüler ve Gönüllüler takımları haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda mücadele verdi. Oyun sonunda dokunulmazlığı kaybeden takımdan eleme adayı olan ve yokluk adasına giden isim belli oldu. Peki 30 Nisan Peki Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor yokluk adasına kim gitti?

Survivor’da dün ilk dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımı eleme adayı adayı olarak potaya Evrim’i gönderdi.

Tüm hızıyla devam eden Survivor 2022 All Star son bölümde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Survivor’da mavi ve kırmızı takımlar zorlu platformda dokunulmazlığı kazanabilmek için kıyasıya yarıştı.

Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı

Survivor’da zorlu bir dokunulmazlık oyunu mücadelesi yaşandı. Survivor’da dokunulmazlığı ünlüler takımı kazanmayı başardı.

Survivor’da eleme adayı kim oldu? 30 Nisan 2022 Yokluk adasına kim gitti?

Survivor’da dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımı ada konseyinde oylamaya gitti. Ünlüler takımında Barış eleme adayı oldu. Yokluk adasına giden bu haftanın ikinci ismi Barış Murat Yağcı oldu.

SURVİVOR’DA ERKEKLERDE HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor’da Mavi ve Kırmızı takımlarda yer alan erkeklerin mücadelesinde Kırmızı takım kazandı.

SURVİVOR’DA KADINLARDA HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor’da Mavi ve Kırmızı takımlarda yer alan kadınların mücadelesinde Mavi takım kazandı.

Başa dön tuşu