Güncel

Survivor’da eleme adayı kim? Survivor çıkan isim herkesi şaşırttı

Survivor’da eleme adayı kim? Survivor çıkan isim herkesi şaşırttı. TV 8 ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor All Star’da dün akşam eleme adayı yarışmacıların ortak oyları ile belli oldu.

Survivor’da eleme adayı kim? Survivor çıkan isim herkesi şaşırttı. TV 8 ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor All Star’da dün akşam eleme adayı yarışmacıların ortak oyları ile belli oldu. 4. dokunulmazlık oyunu ardından yaşananlar şaşırttı. Gönüllüler takımı oyunu kazanmak için parkurda son ana kadar mücadeleye devam ettiler. Nagihan ve Sema’nın mücadelesinde kadınların galibi 8-3’lük bir skorla belli oldu.

En iyilerin mücadelesinde ünlüler takımı Atakan, Batuhan, Nagihan ve Sema öne çıkan isimler arasında yer alırken gönüllülerde ise Ayşe, Ogeday, Anıl takımlarını en iyi şekilde temsil etmeye çalıştılar.

Yapılan en iyilerin mücadelesinde durum 2-1 ünlüler takımının üstünlüğüyle devam etti. Son turda Anıl ve Batuhan karşı karşıya geldi. Batuhan üçte üç atışla dokunulmazlığı ve ödülü ünlülere kazandırdı. Sema ve Seda’nın nefes kesen mücadelesi ise çok konuşuldu. Sema kazanan taraf oldu.

Yarış esnasında tartışma da yaşandı. Adem’in sözlerine Seda tepki gösterdi. Adem’e bağıran Seda ‘biz hırsızlık mı yapıyoruz, ‘alın teri’ ne demek’ dedi ve ortam gerildi. Seda’yı sakinleştirmeye ikizi Sema gitti. Tansiyonun yükseldiği anlarda sunucu Murat Ceylan araya girip iki takıma da sakin olmasını söyledi.Nisa’nın sözleri sonrası ile Barış çıktığı oyunları kaybetti. Sakatlık süreci geçiren Barış parkura çıktığında gözyaşlarını tutamadı. “Sinirlerim bozuldu.” şeklinde konuşan Barış’a takım arkadaşları destek oldu.

Barış’ın zor günler geçirdiği sosyal medyanın da gündeminde yer aldı.Survivor’da eleme adayı belli oldu. Gönüllüler takımı dokunulmazlığın ardından isim yazmak zorunda kaldılar. Ayşe, Evrim ve Nisa’nın ardından dördüncü isimde yapılan oylama sonucu belli oldu. Böylece yeni isimler belli oldu.

Gönüllüler takımı dört dokunulmazlık oyununda kaybeden kadın yarışmacıların ismini yazdı. Böylelikle Yağmur eleme potasına giden isim oldu. Yağmur haftalar sonra ilk kez potaya girdi ve potadan korkmadığını belirtti. Yağmur’un bu sözleri sosyal medyada da çok konuşuldu. Survivor’da heyecan dolu yarış devam ederken kimin şampiyon olacağı merak ediliyor. Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan’ın sunduğu yarışma programında heyecan dorukta. Survivor All Star yeni bölümleri ile Tv 8 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

Başa dön tuşu