Güncel

Şampiyonluk hikayesi yazılıyor! Survivor dövüşçüleri Adem ile Atakan birbirine girdi

Survivor 2022 All Star heyecanı TV8 ekranlarında tüm hızıyla devam ederken yarışmanın finaline sayılır günler kaldı. 6 Haziran Survivor 2022’de 3. ve haftanın son dokunulmazlık oyununda Avatar Atakan Adem Kılıççı’yı tekmeledi Dominik adası ringe dönüştü.

Survivor All Star 2022’de bu akşam yayınlanacak 3. ve son dokunulmazlık oyunu sırasında Adem ile Atakan arasında yaşanan skandal kavga ekrana damga vurdu. Survivor yarışmasında Şampiyonluk yakalayan iki dövüşçü arasında dokunulmazlık oyunu sırasında Avatar Atakan’ın parkurda Adem Kılıççı’yı tekmelemesiyle başlayan kavga Dominik adasını adeta ringe dönüştürdü.

Survivor Adem Atakan kavgası TV8 izleyicisinin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölüm öncesi yayınlanan tanıtım fragmanında en merak ettiği olay oldu. Survivor Avatar Atakan ile Adem arasında yaşanan kavga sonrası Acun Ilıcalı diskalifiye kararı verip vermeyeceği merakla bekleniyor.

Survivor Adem Atakan kavgası

6 Haziran 2022 Pazartesi tarihli Survivor 126. Bölümünde Adem ve Atakan oyun alanında birbirine girdi. Avatar lakaplı Çağan Atakan Arslan, tünele kendisinden önce giren Adem Kılıççı’yı arkadan tekmeledi. Oyunun bitmesinin ardından ise ortalık karıştı.

Survivor All Star’da Atakan Arslan ve Adem Kılıççı arasında 2 hafta öncede sevinç nedeniyle bir gerginlik yaşanmıştı. Geride kalan iki hafta boyunca iki isimde birbirine göndermeler ve ufak atışmalarda bulunmuşlardı.

survivor11.jpg

Son yayınlanan fragmanda ise Avatar Atakan’ın Adem Kılıççı’yı oyun sırasında arkadan tekmelediği görüldü.

Adem Kılıççı yaşanan bu olay karşısında sinirlerine hakim olamadı ve Atakan’a ‘Ben sana bir vurursam görürsün’ dedi.

Bunun üzerine iki isim arasında çok şiddetli bir tartışma başladı. Diğer yarışmacılar araya girerek iki ismi sakinleştirmeye çalışırken, Atakan’ın kendisine tutan Anıl’a ‘çekil sana da vururum’ demesi dikkatleri çekti.

Bu akşam toplanacak olan konseyde Acun Ilıcalı’nın iki isimle ilgili ağır yaptırımlar uygulaması bekleniyor.

survivor1.jpg

Başa dön tuşu