Güncel

Survivor’a Veda Eden Merve Aydın’ı Yıkan Gerçek

Survivor Merve elendi Merve’nin tedavisi ne kadar sürecek? Merve Survivor’a geri dönecek mi?

Survivor’a Veda Eden Merve Aydın’ı Yıkan Gerçek. Survivor 2022 All Star’da dokunulmazlık oyunu sırasında parkurda sakatlanan Merve Aydın’ın çığlıkları yürek dağlamıştı. Kötü bir şekilde sakatlanan Merve Aydın bağırarak “Bitti.” demişti. Aydın “Aşilim koptu” diye bağırdı ve acı içinde olması herkesi korkutmuştu. Tedavi altına alınan Merve Aydın’ın sağlık durumunu Acun Ilıcalı duyurmuştu. Acun Ilıcalı, Merve Aydın’ın sakatlığı nedeniyle Survivor hayatının bittiğini açıkladı. Merve Aydın’a bir kötü haber daha geldi. Kötü sakatlanan Merve Aydın’ın tedavisi kaç ay sürecek?

Merve Aydın’ın sakatlanması sonrası büyük bir panik yaşandı. Acil durum konseyinde Acun Ilıcalı ise zorlanarak bir açıklamada bulunuyor. Merve Aydın’ın acı içinde çığlıklar attığı anlar izleyicilerin yüreklerini ağzına getirdi. Merve Aydın, dokunulmazlık oyunu sırasında bacağından sakatlık yaşıyor. ”Bitti” diyerek ağlayan Survivor Merve’nin sağlık durumu ve yarışmadaki geleceği merak ediliyordu. Merve Aydın’ın Survivor All Star hayatı bitti.

TV 8 ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor All Star’da dün akşam yaşanan sakatlık herkesi derinden yaraladı. 5 Mayıs akşamı ekranlara gelen Survivor All Star’da Merve Aydın sakatlandı. Parkurda koşarken ciddi bir sakatlık yaşayan Merve Aydın’ın tedavi altına alındığı duyuruldu. Aşil tendonunun koptuğunu söyleyen Merve Aydın gözyaşlarına boğuldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde durumu duyurdu. “Kendisiyle uzun bir süre görüştüm ve çok talihsiz bir olay yaşandı. Sakatlık belasının Survivor’da bazen yarışmacılara ne kadar darbeler vurabileceğini gösteren bir olay. Merve’ye bir ağabeyi olarak ona bazı tavsiyelerde bulundum. Gözyaşlarıyla başlayan bir konuşmanın sonunda Merve’yi bıraktığım nokta iyi bir nokta. Ancak Merve’nin yaşadığı ağır bir sakatlık. Canımızdan ve sağlığımızdan daha önemlisi yok. Sevgili Merve’nin Survivor macerası sona erdi. Bir mucize bekliyorduk ama olmadı.” ifadelerine yer verdi.

MERVE AYDIN2IN TEDAVİSİ NE KADAR SÜRECEK?

Milli atlet olan Merve Aydın’ın tedavisinin 6 ile 10 hafta arasında süreceği duyuruldu. Aydın bu sürede ayağına uzun bir süre basamayacak. Bacağın baldır kaslarının büyük tendonu ayak bileğinin arka kısmı topuğuna tutunur. Merve Aydın’ın aşil tandonu sakatlandı. Tedavi süreci de bu yüzden uzun olacak.

Başa dön tuşu