Güncel

Survivor SMS sıralaması 2022! Sude Burcu Elendi

Survivor All Star 24 Mayıs 2022 dün gece Survivor’dan kim elendi? Survivor All Star’da Hikmet, Berkan, Ayşe ve Sude’nin olduğu eleme potasında kim gitti. İşte rakiplerinden daha az SMS alarak adaya veda etmek zorunda kalan yarışmacı…

Survivor SMS sıralaması sonuçlarına göre dün gece Survivor’da kim elendi belli oldu. TV8 izleyicilerinin heyecanla beklediği eleme konseyi sonrası Survivor oy sıralaması 24-25 Mayıs tarihli gerçekleşen eleme sonrası Acun Ilıcalı paylaştı. Survivor 2022 All Star’da büyük finale az bir zaman kala adaya ve hayallerine bir yarışmacı veda etmek zorunda kaldı.

Aday olan dört isimden Ayşe, Sude, Berkan ve Hikmet arasından diğer yarışmacılara göre daha az oy alarak Survivor’ın en zorlu sezonunda en zorlu yarışmacılara karşı gösterdiği mücadele de sona gelerek final rüyasına tabi ki 2022 yılının Survivor’ı olmasına veda etmek zorunda olan yarışmacının ismini Acun Ilıcalı açıkladı. 25 Mayıs Salı Survivor 2022 All Star’a dün gece veda eden isim Sude Burcu oldu.

2022 Survivor All Star’da kim elendi? sorusu her salı akşamı olduğu gibi en merak edilen konular arasında yer aldı. 24-25 Mayıs 2022 Survivor Türkiye son bölümünde iki takım ödül oyununda karşı karşıya geldi. Hayallerine veda eden yarışmacının öğrenileceği kritik ada konseyi için Survivor 2022 Ünlüler Gönüller sms sıralaması oy sonuçları nasıl oluştu.

SURVİVOR SMS SIRALAMASI

Acun Ilıcalı, Survivor 2022 Ünlüler gönüllüler SMS sıralaması oy sonuçlarını açıklamadan önce, iki takımdan eleme adayı olan Hikmet, Berkan, Ayşe ve Sude ile kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Son ödül oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ? 24 MAYIS 2021

TV8 kanalında milyonları ekrana kilitleyen Survivor 2022 All Star’da her salı olduğu gibi, yine heyecan ve duygu yoğunluğu bir hayli yüksek eleme konseyi yaşandı. Hikmet, Berkan, Ayşe ve Sude dörtlüsünün eleme adayı olduğu potada en az oyu alan yarışmacı adaya veda etti.

Acun Ilıcalı, Pazartesi günü gerçekleştirilen halk oylamasının sonuçlarına dayanan 24 25 Survivor SMS sıralamasına göre, en az oyu alan yarışmacı Sude Burcu oldu. Survivor Sude, SMS sıralamasında 4. olarak Survivor 2022’den elendi.

Başa dön tuşu