Güncel

Survivor SMS sıralaması Oy sonuçları neden yayınlanmıyor?

Survivor 2022: All Star haberleri sıklıkla takip edilirken, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp Murat Ceylan’ın sunduğu fenomen yarışma programının takipçileri Survivor SMS sıralaması Ünlüler Gönüllüler oy sonuçları listesi neden yayınlanmıyor merak ediyor.

Survivor 2022: All Star yarışması bu sene Ünlüler Gönüllüler formatında adım adım finale giderken fenomen yarışmanın takipçileri Survivor SMS sıralaması neden yayınlanmıyor merak ediyor. Survivor Türkiye’de bu yıl Ünlüler Gönüllüler oy sıralaması sonuçları neden yok izleyicilerin merakla araştırdığı konular arasında.

Survivor SMS sıralaması neden yok

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2022: All Star SMS sıralaması Ünlüler Gönüllüler oy sonuçları listesi neden yok sorusuna henüz resmi bir cevap verilmedi.

Geçtiğimiz yıllarda eleme potasına giren yarışmacılar için 1890 SMS kanalıyla açılan halk oylaması sonucu oluşan Survivor SMS sıralaması her eleme gecesinin ardından yayınlanıyordu.

ftopk9fwiaaaf6g.jpg

Acun Ilıcalı, 2022 Survivor All Star’da şimdiye kadar SMS oy sıralaması sonuçlarını eskiden olduğu gibi Acunn.com veya Exxen.com üzerinden video veya liste olarak yayınlamadı.

Bireysel dokunulmazlık mücadelelerin başlayacağı Survivor’da yarışmanın sıkı takipçileri destekledikleri yarışmacıların oy potansiyelini merak ediyor.

Survivor SMS sıralaması 2022 oy sonuçları ile ilgili herhangi bir gelişme yaşanması durumunda sitemizden anlık olarak okuyucularımıza son dakika bilgisi olarak ulaştıracağız.

ftopk9jxeamf72s.jpg

Başa dön tuşu