Güncel

Survivor Nisa Bölükbaşı sakatlanınca Barış Murat Yağcı gözyaşlarını tutamadı

Survivor Nisa Bölükbaşı sakatlanınca Barış Murat Yağcı gözyaşlarını tutamadı. Ekranların uzun soluklu yarışma programı Survivor 2022’de heyecan kaldığı yerden devam ediyor

Survivor Nisa Bölükbaşı sakatlanınca Barış Murat Yağcı gözyaşlarını tutamadı. Ekranların uzun soluklu yarışma programı Survivor 2022’de heyecan kaldığı yerden devam ediyor. TV 8 ekranlarının iddialı yarışma programı Survivor All Star’da nefesler tutuldu. Dün akşamki dokunulmazlık oyunda Nisa büyük bir sakatlık geçirdi. Sakatlanınca yanına gelen ilk isim Barış Murat Yağcı oldu.

Barış Murat Yağcı, Bölükbaşı’nın yanına geldi ve “Noldu iyi misin?” dedi. Neresinin acıdığını söyleyen Nisa’ya doktor müdahale etti. TV 8 ekranlarının merakla takip edilen yarışma programı Survivor tüm heyecanı ile devam ediyor. Gönüllüler ve ünlüler takımının mücadelesinde heyecan dolu anlar yaşanıyor. Sunuculuğunu Murat Ceylan ve Acun Ilıcalı’nın yaptığı program All Star sezonunda izleyiciler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Dün akşam ekranlara gelen bölümde yine kıyasıya bir mücadele yaşandı. Nefes kesen mücadelenin ardından kazanan takım belli oldu.

Survivor 2022 All Star son bölümde ünlüler ve gönüllüler takımları yeni üyeleriyle dokunulmazlık oyunu için zorlu parkurda sahne aldı. Yarışmada birçok sakatlık da yaşandı Yarışmanın önceki bölümünde takımlar karıştırıldı. Yeni haftayla birlikte ise ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. İlk oyunu kazanan takım ise gönüllüler oldu ve ünlüler takımından Gökhan ilk eleme adayı oldu. Yeni bölümde ise sakatlıklar yaşandı. Sakatlık durumu izleyicileri üzerken, Nisa’nın yardımına ilk koşanın Barış Murat Yağcı olması dikkatlerden kaçmadı. Bazı izleyiciler Barış’ın bu hareketini takdir ederken, pek çok kişi ise Barış ile Nisa arasındaki buzların bu olayın ardından eriyeceğini düşünmeye başladı.

Nisa’nın dizi sakatlanınca o anki rakibi Sema hızla yanına koşarken diğer yanına gelen kişi de Murat Yağcı oldu. Barış’ın Nisa için endişelendiği anlar sosyal medyada da gündem oldu. Nisa’nın dizi oyun alanında dert bir darbe alınca acılar içinde yere çöktü ve ağlamaya başladı. Takım arkadaşları hızla Nisa’nın yanına gittiler. Doktor da gelip gereken müdahaleyi yaptıktan sonra Nisa’yı sedye ile kenara taşıdılar. Nisa’yı o şekilde gören Barış’un hüzünlü anları ekranlara yansıdı.

Nisa’ya doktorlar tarafından gereken müdahale yapıldı. Oyunu o an oynayamayan Nisa daha sonra kendini toplarladı.

Başa dön tuşu