Güncel

Survivor Kim Elendi 31 Mayıs 2022 Survivor All Star Eleme Adayları

Survivor All Star 2022 3. Eleme adayı da belli oldu. Bu akşam da Survivor All Star’ dan bir isim elenerek veda ediyor. İşte 3. eleme adayı ve daha fazlası haberimizde..

Survivor All Star 2022 3. Eleme adayı da belli oldu. Bu akşam da Survivor All Star’ dan bir isim elenerek veda ediyor. İşte 3. eleme adayı ve daha fazlası haberimizde..

Survivor All Star 2022′ de ünlüler takımından 2 eleme adayı zaten belirlenmişti. O isimler Ayşe ve Anıl olmuştu. 3. dokunulmazlık oyunu yaşandı ve 3. eleme adayı da geçtiğimiz akşam belirlenmiş oldu. 3. eleme adayı da belirlendi ve Survivor All Star 2022′ de bugün 3. eleme adayı Sema olarak belirlendi.

survivor-eleme-adayi-4.jpeg

Survivor All Star 2022 Dokunulmazlık Oyununda İsmi Yazılan İsim

Eleme potasına giren Sema ise açıklamalarda bulundu. İşte o açıklama “Arkadaşlarıma hak veriyorum. Hepimiz yazılacaktık. Bir sonraki dokunulmazlıkta da elimizden geleni yapacağız.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Gönüllüler dokunulmazlık oyununu kazandılar ve böylece kendilerini garanti altına aldılar ve ünlüler arasından bir isim daha eleme adayı olarak belirlenecekti. 3. eleme adayı olarak yeni bir isim daha belirlendi. Ünlülerden yeni bir isim daha belirlenirken, o isim Sema oldu.

Batuhan ve Sema’ dan biri eleme potasına girecekti ve bunlardan Sema eleme adayı olarak belirlendi. Sema potaya girdiğinde de şu sözleri sarf etti.

survivor-eleme-adayi-6.jpeg

“Arkadaşlarıma hak veriyorum. Hepimiz yazılacaktık. Bir sonraki dokunulmazlıkta da elimizden geleni yapacağız. Ne olur bilemem. Sonuç olarak bu bir yarışma hepimiz potaya girecektik. O yüzden bekleyeceğiz, göreceğiz. Parkurda tekrar devam edeceğiz mücadele etmeye. Bu mücadele sonunda belki karşıdan birisini sokabiliriz. Belki de yine bizden birisi girer, kırmızı takımdan birisi gider. Hepsine hazırlıklıyız.” şeklinde detaylı açıklamalarda bulundu.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Dün akşam TV 8 ekranlarında yer alan Survivor All Star 2022′ deki dokunulmazlık oyunu yapıldı. Oyun öncesinde açıklamaya göre kazanan takım tekne seyahati, yemek ve konaklama ödülü kazanacaktı. İlk olarak kadın yarışmacılar mücadele etti ve gönüllüler takımı kazandığı avantaj ile sona kadar gittiler. Gönüllüler ilk turu 8 – 4 ‘e kazandılar.

Sonrasında ise ikinci turda erkekler mücadele ettiler. Gönüllüler takımı 8 – 7 olarak kazandı.

Böylece dokunulmazlık sembolünü de Atakan kazanmış oldu.

Başa dön tuşu