Güncel

Survivor’da kim elendi, gitti? 3 Mayıs 2022

Finale doğru yaklaşılan Survivor 2022 All Star’ın dün akşam yapılan eleme konseyinde adaya veda eden isim Barış Murat Yağcı oldu. Yarışmacının vedası, adeta şok etkisi yarattı.

TV8 kanalının fenomen yarışması Survivor 2022 Türkiye’de 3 Mayıs Salı dün akşam eleme konseyi heyecanı yaşandı. 3 Mayıs Survivor’da dün gece kim elendi merak ediliyor. Sude, Barış, Evrim ve Ayşe’nin potada olduğu gecede Survivor kim elendi belli oldu.

TV8 ekranlarında izleyicilerle buluşan Survivor 2022 All Star, 3 Mayıs Salı akşamı 95’inci bölümüyle ekranlara geldi.

İlk olarak kırmızı ve mavi takım yarışmacıları, haftanın ilk ödül oyunu için karşı karşıya geldi.

SURVİVOR KİM ELENDİ?

Survivor’da kim elendi?’ Acun Ilıcalı, elinde bulundurduğu noter onaylı zarfta, 4 eleme adayı içerisinde en az SMS alan ismin kim olduğunu açıkladı. Survivor SMS sıralamasında Evrim, Barış, Ayşe ve Sude arasında en az SMS alan isim Barış oldu. Ünlüler takımı yarışmacısı Barış Murat Yağcı, Survivor’a veda eden isim oldu.

Elenmesinin ardından veda konuşması yapan Barış, ”Bunu bekliyordum çünkü çok büyük bir hata yaptım ve kimsenin kaldırabileceği bir hata değildi. Bence çok hayırlısı oldu, bir hata yaptım ve diğer Survivor yarışmaları için örnek olsun. İki takımda da hakkım kaldıysa kusura bakmasınlar. Performans olarak gerçek Barış’ı gösteremediğim için zaten potalardan çıkmak beni üzüyordu. Fazla bir şey yapamayıp var olmaya çalışmak bir yere kadar. 3’de 3’üm bile yoktu, kendime yakıştıramadığım bir durum.” dedi.

10.jpg

SURVİVOR BARIŞ KİMDİR?

Survivor 2022’de ünlüler takımında yarışan Barış Murat Yağcı 1991 doğumlu. İzmirli olan Yağcı, Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezunu. İkinci kez üniversiteye başlayan ünlü isim Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde eğitim alıyor.

survivor-baris.jpg

Efes Pilsen Spor Klübünde profesyonel olarak basketbol oynamış, sakatlandıktan sonra bırakmıştır.

Best Model of Turkey yarışmasına birinci olduktan sonra oyunculuk yapmaya başlamıştır. Barış Murat Yağcı’nın oynadığı diziler arasında Kocamın Ailesi, Kiralık Aşk ve Şevkat Yerimdar bulunuyor.

SURVİVOR’DA ÖDÜLÜ HANGİ TAKIM KAZANDI?

Haftanın ilk ödül yarışında, ünlüler ve gönüllüler kıran kırana mücadele verdi. Haftanın ödül oyununda ödül ise pizza sofrası oldu. Kazanan takım enfes bir sofrada karnını doyuracak.

Ünlüler takımı kadınlar mücadelesinde 8-5 oyunu aldı. Erkekler yarışını da gönüllüler 8-0 aldı ve oyun en iyiler turuna kaldı. En iyilerde kazanan 3-1 gönüllüler oldu.

frs817zxiaidkgd.jpg

EVRİM-ANIL ARASINDA GERGİNLİK!

Ödül oyunu sırasında Evirm ile Anıl arasında ufak çaplı gerilim yaşandı.

Evrim’in ” Vallahi hiç çekilmiyorsun.” sözleri üzerine ise Anıl ”Ben mi çekilmiyorum?” şekilinde tepki gösterdi.

survivor-all-star.jpg

Evrim, ” Takıma git hadi koşa koşa gittiğin takıma git.” dedi. Anıl da ‘Ben mi istedim? Evrim ne yapmaya çalışıyorsun nasıl bu kadar yalan söyleyebiliyorsun?” ifadeleri ile karşılık verdi.

Öte yandan Nisa, çıktığı üç oyunun sadece birini kazandı. Bench’e geldiğinde ise konuşmak istemediğini açık şekilde ifade etti, Hikmet ile Ogeday da oyun hakkında fikirlerini beyan etmek isteyince ufak bir kriz anı yaşandı. Nisa, çıktığı son oyunu alamayınca gözyaşlarına da hakim olamadı.

ADA KONSEYİNDE ‘SEVİNÇ’ TARTIŞMASI

Hikmet’e oyun sahasındaki gerilimi soran Acun Ilıcalı, “Farklı bir neşe gösterisi yaptınız. Önceden Adem senin önünde mutluydu, onun ödülü müydü, yoksa oyun muydu?” dedi.

Hikmet’in yanıtı, “Bu benim güreş sevincim, on gündür yapıyorum. Bu sevinci sadece Adem’e karşı yaptım. Yaklaşık bir ay önce bir maçta beni yendi, bağırarak. Sevinebilir, bu Survivor. .Elbette karşıdakini incitmeden, fiziksel temas kurmadan.Adem’in gözü önünde yaptığım bir tesadüftü.Ben de Adem’e gazoz içmesini söyledim.İsteyen istediği sevinci yapabilir, onu kaldırabilirim. Kaldıramazsan kaldıramazsın.”

Öte yandan Ilıcalı, “Bir metre hatta 2 metrelik bir alanda göz göze gelip birinin önünde sevinmeyelim” dedi.

Hikmet’in sahada Adem’i mağlup etmesinin ardından yaptığı sevinç gösterisine Adem’in yanıtı, “Bahsettiği oyunda 4-5 raund yapmadım, sadece 1 raund yaptım. Aslında Hikmet’le bir alakam yok. hedefim o değil.Hedefi olduğumu çok iyi biliyorum.Sadece Hilkmet olduğunu düşünmüyorum.Beni hedef olarak görürsen şaşırmam. ‘İki yüzüğümü at, karşı taraf ikiye iki attı. İki tane daha atayın dedim, isyan çıktı. Koştu, atmayayım diye sembolü oraya attı. Sıkıştığı için” dedi.

Adem ve Hikmet arasındaki krizin ardından Hikmet’e açık bir uyarıda bulunan Ilıcalı, şunları söyledi: Bu rekor olmasaydı yarışmacıyı suçlarsınız. Bir ay önce Nagihan ile üzücü bir olay yaşadınız.

“Aa pardon öyle oldu” diyorsunuz.

Adem hakkındaki suçlaman çok açık. Hepsi bu değil Hikmet. Suçlamanız tamamen yanlıştır. Açıklamaları net ve doğru olmalı” diye uyardı.

survivor-all-star-2022.jpg

Başa dön tuşu