Güncel

Survivor izleyicileri şaşkın Hikmet Tuğsuz yarışmaya veda ediyor!

Survivor 2022: All Star yarışmasında bu akşam ekranlara gelen son bölümde oynanan dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazandı. Gönüllüler takımında ismi en çok yazılan Hikmet Tuğsuz haftanın üçüncü eleme adayı oldu. Peki Survivor Hikmet elendi mi?

Survivor Hikmet elendi mi soruları bu akşam TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star 2022 son bölümünde oynanan dokunulmazlık oyunu sonrası gerçekleşen ada konseyinde Gönüllüler takımında yer alan Hikmet Tuğsuz’un bu hafta üçüncü ve son eleme adayı gösterilmesi sonucu ortaya çıktı.

22 Mayıs Pazar Survivor 2022 All Star son bölümde dokunulmazlık oyunu ve ada konseyi heyecanı yaşandı. Survivor 2022 Ünlüler Gönüllüler 3. dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Geçen hafta Seda’nın veda ettiği Survivor’da bu hafta yapılan halk oylaması sonucu oluşan sms sıralamasına göre Survivor Hikmet elendi iddialarına karşın Survivor Hikmet elenecek mi, adaya veda mı ediyor merak ediliyor.

Survivor Hikmet elendi mi?

Survivor 2022 All Star’da adım adım finale gidilirken bu hafta yapılacak halk oylaması sonucunda en az sms alarak Himet Tuğsuz’un Survivor’dan elendiği sosyal medya platformlarında iddia edildi. Kesin sonuç salı akşamı yapılacak eleme konseyinde netleşecek.

640xauto-1.jpg

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

22 Mayıs Survivor 2022’de bu akşam zorlu dokunulmazlık oyunu mücadelesini ünlüler takımı kazandı. Ada konseyinde isim yazmayacak olan Ünlüler ödül olarak köfte, patates, salata ve tatlıdan oluşan yemek kazandı.

640xauto.jpg

ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da ilk dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler Berkan’ı potaya gönderirken ikinci oyunu da ünlüler kaybetti ve Ayşe’yi eleme adayı olarak seçti. Gönüllüler takımında dokunulmaz olan Ogeday oldu. Üçüncü eleme adayı oy çokluğu ile Hikmet seçildi.

Başa dön tuşu