Güncel

Survivor İngiltere Ödülünü Kim Kazandı İfşa Oldu

Survivor İngiltere ödülünü kim kazandı merak ediliyordu. 8-9 Mayıs 2022 Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı belli oldu. Çekimlerin bir gün öncesi yapıldığı Survivor All Star 2022’de İngiltere ödülünü kazanan takım ifşa oldu. İşte Survivor Türkiye

Survivor İngiltere ödülünü kazanan takım Gönüllüler takımının Hull City maçında çekilen görüntülerinin video halinde yayınlanmasıyla ifşa oldu. 9 Mayıs Survivor 2022’de bu akşam İngiltere ödül oyununu kim kazandı? Survivor İngiltere ödülünü hangi takım kazandı diye merak eden izleyiciler büyük bir sürpriz ile karşılaşarak İngiltere giden yarışmacıları öğrendi.

Survivor İngiltere Ödülünü Kim Kazandı

Bu akşam oynanan İngiltere ödül oyununun sonucu gün içerisinde internette sızdırılınca herkes büyük bir şok yaşadı. İzleyiciler yayın saati gelmeden sonucu öğrendiler. İngiltere ödülünü kazanan takım Gönüllüler (Mavi Takım) oldu!

img-20220507-wa0002.jpg

Acun Ilıcalı dün akşam yayınlanan bölümde uzun aradan sonra sunduğu yarışmada 2 günlük yarışmanın ardından kazanan takımı Hull City maçı için jetle İngiltere’ye götürüleceğini açıkladı. İlk oyunun kazananı Gönüllüler takımı olurken seyahati kazanan takımı belirleyecek ikinci mücadele bu akşam yapılacak.

index2-1.jpg

Fakat ödül için gidilecek maç halihazırda oynandığı için sosyal medyada paylaşılan fotoğraflar ödül sahibi takımı da ortaya çıkardı. Ödül için İngiltere’ye giden takım Gönüllüler oldu.

Hull City taraftarları Survivor yarışmacılarıyla çektirdikleri fotoğrafları sosyal medyadan paylaştı.

img-20220507-wa0003.jpg

Başa dön tuşu