Güncel

Survivor Evrim ve Anıl Arasında Bozuk Saat Tartışması

Survivor All Star 2022’de finale adım adım yaklaşırken yarışmacılar arasında tansiyon günden güne yükseliyor. Survivor’da bu akşam oynanan ödül oyunu sırasında Evrim ve Anıl arasında bozuk saat tartışması geceye damga vurdu.

Survivor Evrim ve Anıl Arası Tartışma. TV 8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor All Star’da Evrim ve Anıl arası tartışma yaşandı. Sude ve Evrim arasında oynanan oyun sonrası Anıl “Bir sıçrar, iki sıçrar.” dedi. Hikmet ise “Bozuk saat bile günde iki kez doğruyu gösterir.” demesi üzerine Anıl “Evrim’in olduğu gibi değil mi?” deyince gerginlik yaşandı.

Survivor ödül oyununda Evrim ve Anıl arasında gerginlik yaşandı. Oyun sonrasında Anıl’ın laf atmasının üzerine “Sen çok terbiyesizsin Anıl.” ifadelerine yer verdi. Evrim “Sen bugün kaybettin.” deyince Anıl ise “Hikmet’e cevap veriyorum. Mecburum.” ifadelerini kullandı. Evrim ise kendisine söylenen bu sözü kabul etmedi. “Sen benim üzerime böyle konuşamazsın. Sensin bozuk saat. Sen bugün kaybettin.” deyince Anıl da “Hikmet söyledi, senin takım arkadaşın söyledi ben de cevap verdim.” dedi.

Acun Ilıcalı ise uyarıda bulundu. “Gerek yok bu kadar yaklaşmayın birbirinize” diyerek uyardı. Evrim’in siniri geçmeyince “Burada diyor ki ‘Bozuk saat de doğruyu gösterir’ Anıl da Evrim gibi diyor. Sen kimsin benim Survivor’ımı küçümsüyorsun” deyince Sude de kendisine laf atan Hikmet’e yüklendi. Evrim ise “Seninle benim aramda bir durum yok. Sude, Hikmet’e cevap verecek, sana ne oluyor? Sen bugün beni küçümseyerek kendini bitirdin, sen kaybettin Anıl.” dedi. Acun Ilıcalı ise olaya müdahale etmeye çalıştı.

Acun “Çok yakınlaşıyorsunuz birbirinize, bu kadar yakınlaşmaya gerek yok.” dedi. Surivor’da oynanan ödül oyununda Evrim ve Anıl arası gerginlik bölüme damga vurdu. “Sayı alınca kanına dokunuyor. Problem bu.” dedi. Nagihan ise gerginliği devam ettirdiği için Evrim’e bağırdı. Nagihan “Tansiyonu yükseltme diyorum sana iki saattir. Sus diyorum, sus. Her gün aynı olayı yaşatma bize” dedi. Evrim ise bu sözlerin üzerine “Sen benden farklı bir kadın mısın, sana ne oluyor? Sanane.” dedi. Gerginlik Nagihan ve Evrim arasında devam etti.

Sema ise durumla dalga geçerek “Bize gelince bağırmak kolaydı, Nagihan’a gelince vıcık vıcık etti.” dedi. Anıl ve Evrim arasındaki gerginlik Nagihan ve Evrim’in arasına da sıçradı.

Başa dön tuşu