Güncel

Survivor 3. eleme adayı Sema oldu! Survivor eleme adayları kimler?

Survivor 2022 All Star’da bu akşam haftanın 3. ve son dokunulmazlık oyunu için yarışmacılar karşı karşıya geldi. Ekranların sevilen yarışmasının takipçileri Survivor’da eleme adayı kim oldu? 30 Mayıs Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı araştırıyor.

TV8 ekranlarında heyecanla takip edilen Survivor All Star 2022’de kritik dokunulmazlık oyunu mücadeleleri devam ediyor. Survivor 2022 Ünlüler Gönüllüler arasında nefes kesen yarışlar izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ederken haftanın 3. ve son dokunulmazlık oyunu için yarışmacılar ekstra efor sarf etti. Peki Survivor dokunulmazlığı kim kazandı? 30 Mayıs Survivor 3. eleme adayı kim, hangi yarışmacı oldu?

SURVİVOR’DA 3. DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

30 Mayıs 2022 Pazartesi tarihli Survivor 2022 All Star yarışmasında ünlüler ile gönüllüler arasında 3. dokunulmazlık için zorlu parkurda yarıştırlar. Finale doğru yaklaşılan Survivor’da yarışmacılar haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Dokunulmazlığı kazanan takımın yarışmacıları ödül olarak tekne keyfi ile birlikte müzik, yemek, eğlence ve 1 gece de konaklama oldu.

Survivor 2022 All Star’da dokunulmazlık oyununun ilk etabında kadınlar yarıştı ve gönüllüler kazandı. Erkekler yarışını Avatar Atakan’ın sayısı ile kazanan Gönüllüler haftanın son dokunulmazlığı kazanan takım oldu.

PARKUR SONUNDA ANIL – BERKAN ARASINDA GERGİNLİK

Berkan ile birlikte oynayan Anıl, parkur sonrası kısa süreli bir gerginlik yaşadı. Berkan’ın “Orada ne oldu?” sorusuna Anıl, “Kolumu tutuyorsun” yanıtı verdi.

Berkan bunun üzerine “Seni niye çekeceğim, yarışıyoruz ağlama” söylediği sözler üzerine Anıl karşılık olarak ”Berkan kelimelerine dikkat et kardeşim. Seni seviyorum kalplerimizi kırmayalım.” diye yanıt verdi. Olaya, Berkan’ı sakinleştirmeye çalışan Atakan’da dahil oldu ve ”Bu ne ya böyle çocuk kavgası gibi.” dedi. Atakan’ın bu sözleri üzerine Berkan sözlerinin doğru olmadığını belirtti. Ardından Berkan, Anıl’ın yanına giderek sarıldı.

İKİ TAKIMDA LAF TAŞIMA KRİZİ!

Sema ile Adem’in karşı takımdan duyduklarını iddia ettikleri sözleri Ayşe’ye sordu. Ayşe ise, ”Bir suçlama ve ima ile gelindi bana. Karşı takıma bizim takımla ilgili bir şey söylemişim. Evrim Sema’ya kötü kötü bakıyormuş, aralarını ben bozmuşum gibi bir ima yapıldı. Çünkü öyle bir şey söylemedim. Takımı satma gibi bir mevzu oldu ama daha düne kadar böyle bir şey olmasın diye bu konuşmayı yapan bendim, zan altında kalmak istemem.” dedi.

Söz alan Sema, ”Hikmet ile konuştuğumda bana dedi ki kavga etmişsiniz dedi. Ayşe söyledi dedi.” sözlerini kullandı ardından Anıl ile Adem’e durumu açtığını söyledi ve ekledi, ”Konseyden önce Ayşe ile Hikmet’in yanına gittik ve Hikmet, Ayşe’nin adını vermediğini söyledi.” dedi.

Sema, ”Evrim ile bağrışıyoruz, çağrışıyoruz. Sonra gidip sarıldık. Onun dışında biz zaten çözeriz dedim. Evrim ile biz neden selamlaşmıyoruz diye sordum, o da benimle alakası yok dedi.” şeklinde açıklamada bulundu.

Acun Ilıcalı’nın neden Evrim konusunu Ayşe’ye açtığını sorması üzerine Sema da ikisinin çok yakın olduklarını düşündüğü için Ayşe’ye soruduğunu belirtti.

Ayşe ” Yüzleştiğimizde Hikmet abi zaten Ayşe’nin ismini vermedim dedi. Gönülleri rahat olsun demek laf taşıyan ben değilmişim dedim.”

Sözü alan Evrim, şu ifadeleri kullandı; ”Ayşe’ye neden bağırılma ve kızılma kelimeler,imni duyuyorum. Bir de o kadar kendimi zor tuttum ki, benchete tartışma oluyordu, içim içimi yedi. Sünger gibi sinir stres emiyor adada Ayşe mesela.”

SURVİVOR ELEME ADAYI 30 MAYIS

Sevilen yarışmada, bu haftanın eleme adayları Anıl ve Ayşe olmuştu. Üçüncü isim de oy çokluğu ile Sema oldu.

Survivor All Star’da haftanın eleme adayları Anıl ve Ayşe olmuştu. 30 Mayıs 2022 Pazartesi tarihli son dokunulmazlık oyununu gönüllüler kazandı ve 3. eleme adayı için ünlüler takımı ada konseyinde bir isim daha yazarak eleme potasını şekillendirdi.

Başa dön tuşu