Güncel

Survivor eleme adayı kim oldu 23 Nisan Yokluk Adasına Kim Gittii? Hangi yarışmacı yokluk adasına gitti?

Survivor eleme adayı kim oldu 23 Nisan Yokluk Adasına Kim Gittii? Hangi yarışmacı yokluk adasına gitti? 23 Nisan 2022 Survivor kim elendi?

Survivor eleme adayı kim oldu 23 Nisan Yokluk Adasına Kim Gittii? Hangi yarışmacı yokluk adasına gitti? 23 Nisan 2022 Survivor kim elendi? All Star’da heyecan dorukta. Survivor All Star her bölüm olduğu gibi son bölümde de izleyiciye heyecanlı anlar yaşatmaya devam etti. Belirlenen yeni takımlar dün akşam ilk kez dokunulmazlık oyununa çıktı ve yarışmanın yeni formatında ilk eleme adayı belli oldu. Peki, Survivor’da bu akşam eleme adayı kim oldu, hangi yarışmacı yokluk adasına gitti? İşte Survivor son bölümüne ilişkin detaylar…

TV 8 ekranlarının merakla takip edilen yarışma programı Survivor tüm heyecanı ile devam ediyor. Gönüllüler ve ünlüler takımının mücadelesinde heyecan dolu anlar yaşanıyor. Sunuculuğunu Murat Ceylan ve Acun Ilıcalı’nın yaptığı program All Star sezonunda izleyiciler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Dün akşam ekranlara gelen bölümde yine kıyasıya bir mücadele yaşandı. Nefes kesen mücadelenin ardından kazanan takım belli oldu.

Survivor 2022 All Star son bölümde ünlüler ve gönüllüler takımları yeni üyeleriyle dokunulmazlık oyunu için zorlu parkurda sahne aldı. Yarışmada birçok sakatlık da yaşandı. Peki Survivor All Star’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor All Star yokluk adasına kim gitti? Survivor All Star hakkında merak edilenler..

SURVİVOR 23 NİSA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

23 Nisan Cumartesi akşamı gönüllüler takımı ile ünlüler takımı dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Takımların mücadelesi yine nefes kesen türde oldu. Survivor haftanın 2.dokunulmazlık oyununda, ilk kadınlar mücadelesini Ünlüler takımı kazandı. Erkekler mücadelesini 8-6’lık skorla Gönüllüler kazanırken Best-Of oyununa geçildi. Best- Of’da dokunulmazlığı ve iletişim ödülünü kazanan takım Ünlüler takımı oldu.

Böylece gönüllüler takımı kendi aralarında isim yazdılar. Survivor gönüllüler takımında yapılan oylama sonucu Evrim 5 oy alırken Parviz 2 oy aldı. Böylelikle Evrim yokluk adasına giden isim oldu. Evrim gönüllüler takımının eleme adayı olan isim oldu. Peki Survivor’da kim elenecek? Survivor All Star şampiyonluk hayallerine veda edecek isim Salı günü belli olacak. Yapılan oylama sonucu elenen kişi hayallerine veda edecek.

Başa dön tuşu