Güncel

Survivor eleme adayı kim oldu? 6 Mayıs 2022 Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor All Star Türkiye 2022’de 2. dokunulmazlık oyunu nefes kesen mücadelelere sahne oldu. Peki 6 Mayıs 2022 Cuma Survivor dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte kıran kırana geçen o mücadeleler. 6 Mayıs Survivor eleme adayı kim oldu?

Survivor 2022’de bu akşam nefes kesen bir dokunulmazlık mücadelesi verildi. 6 Mayıs 2022 Cuma günü Mavi takım ve Kırmızı takım, dokunulmazlığı kazanmak için güçlerini sonuna kadar zorladı. Günün sonunda dokunulmazlığı kazanan takım da ada konseyinde eleme adayı çıkarmayacak olmanın sevinci vardı. Peki Survivor’da bu akşam 2. dokunulmazlığı kim, hangi takım kazandı?

Survivor eleme adayı kim oldu? 6 Mayıs 2022

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında ada konseyi heyecanı yaşandı. Ada oylamasında 1 oy Berkan, 1 oy Seda, 4 oy Nisa aldı. Bu sonuçla haftanın ikinnci gitme adayı Nisa oldu.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 2022’de bu akşam Kırmızı ve Mavi takım yarışmacıları kıran kırana bir ikinci dokunulmazlık oyunu mücadelesi verdi. İlk dokunulmazlık oyununu Survivor All Star’da Ünlüler takımı kazanmıştı. 6 Mayıs Cuma Survivor All Star’da ikinci dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı 2-1 kazandı.

Kadınlar Etabı

6 Mayıs Survivor 2022 dokunulmazlık oyunu, Kadınlar etabını Ünlüler takımı 8-5 kazandı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda kadınlar arasında geçen rekabette Ünlüler 1-0 öne geçti.

Erkekler Etabı

6 Mayıs Survivor 2022 dokunulmazlık oyunu, Erkekler etabını Gönüllüler takımı 8-4 kazandı. Haftanın 2. dokunulmazlık ve iletişim oyununda skor böylece 1-1 oldu.

fsgtcgbwqamiabn.jpg

6 Mayıs Survivor Dokunulmazlık Oyununda Yaşananlar

Ogeday ve Adem dokunulmazlık oyununda yarıştı. Zorlu parkur sonunda isabetli şut atan Ogeday, rakibi Adem’i yendiğinde “Bu sene herkes gönlünün ekmeğini yiyecek” diye bağırdı. Adem, “Sen de yiyeceksin, merak etme, herkes görecek” dedi. Daha sonra “tek tek gelin, merak etmeyin hepiniz” deyince ortalık karıştı. Rakip takım yarışmacısı Berkan, “Neden kendi kendine konuşuyorsun?” diyerek tartışmaya dahil oldu.

“ÇEREZ NİYETİNE YERİM SENİ”

Birbirini dinlemeyen iki taraf, tartışmalarına devam etti. “Çerez niyetine yerim seni” diyen Adem’e Berkan, “Hadi ya ne yiyorsun sen?” diyerek, “Sen hiç boşnak böreği yedin mi?” dedi.

Adem-Ögeday-Berkan üçlüsü Survivor’da birbirine girdi! Murat Ceylan çığlık atarak susturdu

Berkan’ın Adem’e “Kendi kendine konuşuyorsun” demesinin ardından olaya Atakan da karıştı ve “Hep kendi kendine konuşuyor, ben onu konuşturacağım” dedi. Tartışma devam ederken Adem, Avatar Atakan’a atıfta bulunarak, “Size emir veren ben değilim” dedi.

Sunucu Murat Ceylan’ın uyarılarına kulak asmayan Adem ve Ogeday tartışmaya devam edince Murat Ceylan’ın her iki tarafı da “Yeter!” dedi.

Survivor’da Çifte Diskalifiye

Survivor All Star 2022’de dün akşam Acun Ilıcalı çifte diskalifiye haberini duyurdu. Dokunulmazlık oyunu sırasında sakatlanan Merve Aydın ile doktor kontrolleri neticesinde yarışmaya devam etmesinde sıkıntı görülen Parviz, sakatlık nedeniyle Survivor’dan elendi.

Survivor 2022’de Yeni Dönem Başlıyor

Acun Ilıcalı, dün akşam gerçekleşen konseyde beklenmedik sakatlıkların yaşanmasıyla adaya veda eden 2 yarışmacının ardından yeni kuralları açıkladı.

Artık 3 dokunulmazlık oyunu oynanacak bu hafta eleme olmayacak. Diğer hafta oynanan 6 dokunulmazlık oyunu mücadelesinde eleme adayları arasında yapılacak halk oylaması sonucu en az oyu alan yarışmacı adaya veda edecek.

Başa dön tuşu