Güncel

Survivor Barış’ın Sözlerine Atakan ve Nagihan’dan Sert Tepki Geldi

Survivor Barış’ın Sözlerine Atakan ve Nagihan’dan Sert Tepki Geldi. Survivor 2022 All Star şok kavga. Survivor yarışmasında ünlüler ve gönüllüler takımının amansız mücadelesi devam ediyor.

Survivor Barış’ın Sözlerine Atakan ve Nagihan’dan Sert Tepki Geldi. Survivor 2022 All Star yarışmasında ünlüler ve gönüllüler takımının amansız mücadelesi devam ediyor. Yarışmacıların hırs ve mücadele dolu yarışında son olarak Nagihan ve Barış arası tartışma çıktı. Survivor’da üçüncü dokunulmazlık mücadelesinde karşı karşıya gelen takımlar arasında gerginlik çıktı. İlk iki oyunun ardından eleme adayları belirlenmişti ve takımlar üçüncü isim için parkura kozlarını paylaşmaya çıktı. Oyun sırasında Barış ile Nagihan gergin anlar yaşandı. İki yarışmacı burun buruna geldi.

İki takım da birer adayı eleme potasına sokmuş ve yokluk adasına göndermişti. Hırslı yarışmacılar son oyunda da her şeylerini ortaya koydular. Yarışmacılar üçüncü oyunda kaybetmemek için zorlu parkurda mücadele verdi. İşte, 24 Nisan’da meydana gelen olaylar..

SURVİVOR DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM ALDI?

TV 8 ekranlarının ilgiyle takip edilen fenomen yarışması Survivor All Star’da amansız mücadeleler yaşanmaya devam ediliyor. Kaybeden taraf bir isim daha yazarak potaya gönderdi. Ayrıca dokunulmazlık oyununda kazanan takım pide yedi. Dokunulmazlığın kadınlar mücadelesini gönüllüler alırken erkekler yarışını da 8-7 gönüllüler aldı. Böylelikle üçüncü dokunulmazlık mavi takımın oldu. Oyun sırasında Barış ve Nagihan arası tartışma çıktı.

BARIŞ VE NAGİHAN ARASINDA ŞOK GERGİNLİK

Barış gerginliğin ardından konuştu. Oyun ardından açıklamada bulundu ”Seremoniden başlayan değişik hava vardı. O bence biraz yansıdı. Bu negatif havanın bir parçası olduğum için özür diliyorum. Kenardan gelen yanlış sesi duydum. Tartışmak istemediğim kişilerden biri Adem, ondan özür dilerim” ifadelerine yer verdi.

Nagihan ise cevap olarak “Barış’ın böyle bir söylemde bulunması bizi ekstra üzdü. İki gün içerisinde takımı benimsemiş gibi roller yapmasına gerek yoktu. Yarın farklı takımlarda bir araya gelmeyeceğimizin bir garantisi yok. Bilmediğimiz o kadar çok konuşmalar yapmış ki arkamızdan… Keşke bunu diğer arkadaşlar söyleseydi de Barış söylemeseydi. Çünkü takıma hiçbir katkısı olmadı bu zamana kadar” ifadelerine yer verdi.

Acun Ilıcalı’nın konseyde söz hakkı vermesinin ardından Barış “Yeni takımımda çok mutluyum. Sadece gidenler değil, gelenlerin de bir etkisi oldu. Şunu söyledim, ben belki de yarışmaya bu takımla başlasaydım, benim adıma çok güzel olurdu. Karşı takımdan bazı kişiler bunu yanlış anladı. Bazı içten içe birikmişler varsa eğer onların da etkisi olduğunu düşünüyorum. Nagihan’ın bildiğimiz vites artırışları…” açıklamasında bulundu. “Ailemden ben ne öğrendiğimi biliyorum. Bir kadın ve erkeklerle nasıl konuşacağımı da çok iyi biliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Nagihan ise konseyde Barış’ın sözleri sonrası söz hakkı istedi ve kendisini savunan açıklamalarda bulundu. “Zeytinyağı gibi üste çıktı. Bu zamana kadar performans olarak hiçbir katkısı olmayan Barış, öyle güzel söylemlerde bulundu ki, konuşmak istemedim. Yeri geldi oyunlarda bile ortadan kaybolmuşluğu vardır. O kadar kendine buyruk insan ki…Hiçbir şekilde takım olgusunu bize hissettirmedi. Bizi çok çok üzdü, saygısızlık yaptı bize. Onu her seferinde bağrımızı bastık. İki günde ne olduysa takım oldu. Bence bir güç zehirlenmesi yaşıyor. Performans olarak senden hiçbir şey görmedik. El insaf diyorum, böyle bir noktada biz şimdi daha mutluyuz, daha huzurluyoz… Burası zorluğun dibi!” ifadelerine yer verdi.

Başa dön tuşu