Güncel

Survivor Atakan’dan Konseyde Barış’a Olay Sözler: Ezik bir şekilde önüne bakıyor

Survivor Nagihan ve Atakan’dan olay sözler. Atakan Barış’ın halkı kandırdığını söyledi

Survivor Atakan’dan Konseyde Barış’a Olay Sözler. Survivor All Star 29 Nisan 2022 Atakan ve Barış arası şok kavga. Survivor All Star’da haftanın ilk dokunulmazlık oyunu ardından yapılan konseyde Barış’ın oyunu bırakmak istemesi tepki çekmişti. Atakan, Barış’ın halkı kandırdığını söyleyince ortalık karıştı. Atakan ve Nagihan’ın Barış’a söylediği sözler olay oldu.

Konseyde Acun Ilıcalı Barış’a söz hakkı verdi. Barış “Söyleyeceğim şeyler bana özel. Herkesin özeli kendi özelidir. Benim içimde zaten bir doluluk bir birikmişlik vardı. Ben buraya gelirken ailemden aldığım terbiyeyi göstermek ve verdiğim sözleri tutmak için geldim. Ama süreç biraz beni başkalaştırmaya başladı. Bu beni rahatsız etti. Yaşadığım sakatlığın psikolojik geri dönüşünü atlatamadım. Çünkü 2 oyun al 4 oyun ver, 1 oyun al 3 oyun ver şeklinde geçti. Hiçbir zaman üçte üç ya da dörtte dört yapamadım. Sürekli psikolojik olarak kendimi toparlamaya çalıştım. Yırtılan yerleri hep yama yapmaya çalıştım. Belki de kendimi kandırmış olabilirim. Dizimdeki sakatlık geçti ama ağrılarını hissediyorum. Platformdan denize atladığımda hem dizimde hem tendonda bir ağrı hissettim. Atışa geldiğimde bir anda şarter kapandı ve reaksiyon olarak elimdekini fırlattım. Bir an boşluğa düştüm. Benim için bir hataydı. Takıma ve karşı takıma yaptığı bir hataydı. Survivor’da mücadele bırakılmaz, hata yaptım kabul ediyorum.” dedi.

“BARIŞ’I KINIYORUM”

Nagihan ise “Survivor All Star zorun en zoru, parkurda önce gelip atışlarda finali bırakmak bir Survivor All Star yarışmasına yakışmadı. Biz bugün oyuna giderken Seda ile ben çok kötüydük. Dokunulmazlık oyunu olmasaydı oynamayacaktım. Kaburgamda bir sıkıntı var ve her nefes almamda ağrıyor. Doktorumuzdan avuç avuç ilaç alıp oyuna çıktık. Survior’ın hakkını vermemiz gerekiyor. Barış’ın psikolojik bir sorunu olduğunu düşünmüyorum. İnsan psikoljik olarak bittiğinde bırakabiliyormuş. Bence sonuna kadar mücadele etmeliydi. İşine geldiği zaman mücadelesini gösteriyor. Mücadele her şeydir. Kafaya kafaya gittiği için çok yükseldik. Asla pes etmezdim. Barış’ı kınıyorum.” dedi.

“ACITASYON YAPIYOR”

Atakan ise Barış hakkında “Herkesin sıkıntısını kendisine büyük. Baştan beri gördüğümüz bazı şeyler var. İllaki kendine özgü problemleri vardır ama ben Barış’ın yaptığı şeyi sakatlığıyla veya problemle alakalı olduğunu düşünmüyorum. Barış’ın yarışma stratejisi olduğunu düşünüyorum. Barış’ın All Star’da ezik bir şekilde konulan bir adam olarak hatırlayacağım. Kendini mağdur göstermeye çalışıyor. Adadaki konuşmalara gelmez. Kendisini güçsüz gösteriyor. Acıtasyon yapıyor net bir şekilde böyle düşünüyorum. Sakatlığı gerçekti ama beceremediği bir atışta bırakmak istedi. Bu iş farklı bir olay.” dedi. Barış’ın oyunu bırakması dikkatleri üzerine çekti.

Atakan “Barış’ın halkı kandırdığını düşünüyorum. Bu şekilde Survivor’da kalıyor.” ifadelerine yer verdi.

Başa dön tuşu