Güncel

Survivor Adem-Atakan Arasında Kavga Atakan’ın Tekme Hareketi

Survivor Adem-Atakan arasında yaşanan gergin anlar ekranlara yansıdı. 126. bölümde ikili arasındaki gergin anlar olay oldu işte o anlar ve daha fazlası haberimizde sizlerle..

Survivor’ da 126. bölüm ile ekranlarda Adem ile Atakan arasında meydana gelen kavgayı izleyeceğiz. Yeni bölümde Atakan’ ın parkurda Adem’ e tekme atar gibi arkasından ayaklarını sallaması oyun sonundaki tansiyonu yükseltti ve gergin anlar yaşanmasına sebep oldu. Bu olay Adem ile Atakan arasında sözlü diyalog yaşanmasına ve sonrası ise ikili arasında tartışma başladı ve takım arkadaşları Adem ile Atakan’ ı zor sakinleştirdiler.

Adem oyun sonunda Atakan’ a, ben sana bir tane vurursam görürsün şeklinde bir söz etti ve karşılığında ise, vursana bir tane yanıtı Atakan’ dan yanıt geldi.

survivor-adem-atagan-kavga-2.jpeg

Adem ve Atakan arasındaki yükselen tansiyon sonrasında ikiliyi takım arkadaşları sakinleştirmeye çalıştılar. Atakan’ ı sakinleştirmeye çalışan Anıl’ a Atakan, beni bırak sana vururum şeklinde tepki gösterdi.

Adem ise, kendisine söylenen bu laflara yanıt olarak, ben sana vururum dersem vururum şeklinde söylendi ve Atakan ise buna karşılık olarak, rüzgar yapıyorsun, şeklinde sözleri sarf etti. Adem ise Rüzgar yapan sensin diyerek, Atakan’ ı yanıtsız bırakmadı.

Yarışmacıların arkadaşlarının kavgalarını engellemesi sonrasında ise Adem ve Atakan’ ın aralarında geçen bu kavgada ceza alıp almayacakları veya Survivor All Star’ dan diskalifiye olup olmayacakları yeni bölümde belli olacak.

Daha öncesinde iki hafta kadar önce Atakan Arslan ve Adem Kılıççı arasında oyun sonrası sevinç nedeniyle bir tartışma ve gerginlik yaşanmıştı. O olay sonrasında ikili arasında zaman zaman ufak tartışmalar yaşanmaya devam ediyordu. Fakat son yaşanan tekmeleme olayı, Adem engeli geçerken Atakan’ ın Adem’ i tekmelemesi ikili arasındaki zaten iyi olmayan atmosferi daha da kötü hale getirdi.

Başa dön tuşu