Güncel

Survivor 5 Mayıs Kim Kazandı? 2022 Survivor Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor 2022 Türkiye tüm hızıyla devam ederken bu akşam yayınlanan 96. son bölümde oynanan Survivor dokunulmazlık oyunu kim, hangi takım kazandı? merak ediliyor. İşte Survivor ilk dokunulmazlığı kazanan takım ve eleme adayı gösterilen yarışmacı sizlerle.

5 Mayıs Survivor dokunulmazlık oyunu kim kazandı 2022 soruları TV8 izleyicileri tarafından merak ediliyor. Merve Aydın’ın yaşadığı üzücü sakatlık olayı sonrası Survivor Merve Aydın elendi m, diskalifiye mi oldu soruları araştırılırken, Survivor 2022 Türkiye’de bu akşam dokunulmazlığı kim, hangi takım kazandı belli oldu. İşte Survivor eleme adayı kim oldu, Acun Ilıcalı son dakika Merve Aydın’ın sağlık durumu hakkında bilgi paylaştı.

Üst üste mecburi vedaların ardından Acun Ilıcalı, eleme konseyinde yaşanacak değişikliği de duyurdu. Merve ve Perviz’in vedaları ile bu hafta ve önümüzdeki hafta üç dokunulmazlık yapılacağını, bu hafta ise eleme olmayacağını belirtti.

Survivor 5 Mayıs Kim Kazandı

Survivor All Star 96. son bölümünde bayrak yarışına kalan dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazandı. Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı kazanan takım ünlüler olurken Gönüllüler takımı eleme adayı belirleyecek.

Ünlüler ve gönüllüler takımı, yeni haftanın ilk dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Yarışmacılar kazanmak için oyun parkuruna çıkarken, oyunun ödülü de; dana pirzola, etli kuru fasulye, bademli yasemin pilavı, humus oldu. Kadınlar mücadelesinin kazananı gönüllüler oldu. Erkekler yarışında iki takım da 7-7 berabere kaldı. Son oyunda ise Adem’in sayısı ile erkekleri kazanan ünlüler takım oldu. En iyiler mücadelesine gidildi. Gönüllüler oyunu 2-1 önde götürdü, Sema’nın sayısı ile beraberlik geldi. Bayrak yarışında ise dokunulmazlık ünlülerin oldu. Murat Ceylan, 5 Mayıs akşamı gerçekleştirilen dokunulmazlığı Survivor tarihinde oynanan en çok oyun olarak açıkladı.

Survivor Eleme Adayı Kim Oldu

Survivor ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımından en çok ismi yazılan EVRİM ilk eleme adayı oldu.

fsbd8t7x0am8biw.jpg

MERVE AYDIN DİSKALİFİYE Mİ OLACAK?

Survivor son bölümünde sakatlanan Merve Aydın’ın sağlık durumu hakkında konseyde Acun Ilıcalı açıklama yapacak. Son dakika bilgisine göre Merve Aydın yarışmaya veda mı ediyor merak ediliyor.

SURVIVOR 5 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Gönüllüler takımı 8-7 kazandı. Dokunulmazlık oyunu kadınlar etabına Ünlüler takımı iyi başladı. İlk eşleşmeleri kayıpsız 4-0 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı aradaki farkı koruyarak eşleşmeleri 6-2 önde tamamlandı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımından Merve Aydın sakatlanarak hastaneye kaldırıldı. Uzun süre ara verilen oyuna devam edildi ve eşleşmeleri Ünlüler takımı 7-4 önde tamamladı. Dördüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 7-7 berabere tamamlandı. Son oyunda Ünlüler takımından Sude, Gönüllüler takımından Seda karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Seda kazanarak durumu 8-7 yaptı. 8-7 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti.

fsbm3x-xmaosl3.jpg

SURVIVOR 5 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Ünlüler Takımı 8-7 kazandı. Dokunulmazlık oyunu erkekler etabının ilk eşleşmelerini Gönüllüler takımı 2-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 3-3 berabere tamamlandı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibine hiç sayı vermedi ve eşleşmeler 6-3 Ünlüler takımının üstünlüğünde geçildi. Dördündü eşleşmeleri de Ünlüler takımı 7-5 önde tamamladı. Son oyunda Ünlüler takımından Adem, Gönüllüler takımından Berkan karşılaşmasını Adem kazanarak durumu 8-7 yaptı. 8-7 biten etap sonucu genel skoru Ünlüler takımı 1-1 yaptı. Genel skorda 1-1 olan haftanın ilk dokunulmazlık oyunu final etabına kaldı.

Başa dön tuşu