Güncel

Survivor 2022: bu akşam dokunulmazlık oyunu neden yok?

Survivor 2022 All Star yarışması TV8 ekranlarında tüm hızıyla devam ederken izleyiciler “bu akşam dokunulmazlık oyunu neden yok” merak ediyor. Liverpool – Real Madrid final maçı ekrana gelirken dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayı kim oldu?

Survivor bu akşam dokunulmazlık var mı, yok mu sorusu TV8 izleyicileri tarafından sorgulanırken UEFA Şampiyonlar ligi final maçında Liverpool – Real Madrid karşılaşması şifresiz ve canlı olarak ekrana gelirken Survivor 2022 All Star’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı, hangi yarışmacı eleme adayı oldu merak ediliyor.

28 Mayıs Survivor 2022 All Star’da bu akşam dokunulmazlık oyunu yerine Türk ve Yunun yarışmacıların olduğu, karma futbol maçı ekrana gelecek. Şampiyonlar Ligi final maçı öncesi Survivor All Star’da futbol maçı heyecanı yaşanırken Survivor dokunulmazlık oyunu neden yok, ne zaman yayınlanacak merak ediliyordu. Beklenen açıklama Acun Ilıcalı’dan geldi.

Survivor dokunulmazlık oyunu var mı yok mu?

Survivor All Star 2022’de bu akşam dokunulmazlık oyunu Liverpool – Real Madrid Şampiyonlar Ligi final maçı nedeniyle bu akşam sadece Türk ve Yunan yarışmacıların karma oynayacağı futbol maçı heyecanı yayınlanacak.

Survivor 2022’de dokunulmazlık oyunlarının önemi her geçen gün artarken yarışmacılar arasında yaşanan tartışmalar damga vurmaya devam ediyor.

Dünkü Survivor dokunulmazlık oyununu ve İletişim ödülünü Gönüllüler takımı kazandı ve Ünlüler takımında Anıl Baki haftanın ilk eleme adayı olarak belirlendi.

Ada konseyinde eleme adayı gösterilen Anıl, dün dokunulmazlık oyununa çıkmayan Nisa’ya eleştirilerini sıralarken kısa süreli tartışma yaşandı.

Başa dön tuşu