Güncel

Squid Game 2. sezon ne zaman?

Netflix platformunda yayınlandığı dönemde izlenme rekoru kıran Squid Game dizisi 2. sezon tarihini bekleyen hayranları üzecek açıklama dizinin yaratıcısı Hwang Dong-hyuk’tan geldi.

Netflix’in dünya çapında başarı sağlayan Squid Game isimli dizisinin yazarı ve yönetmeni Hwang Dong-hyuk ikinci sezon hakkında yeni açıklamalar yaptı. Squid Game 2. sezon tüm dünyada hayranlar tarafından beklenirken yeni temanın “insanlar arasında gerçek bir dayanışma olup olmayacağı yönünde” olduğu ortaya çıktı. Peki Squid Game ikinci sezon tarihi ve oyuncuları hakkında ortaya çıkan son gelişmeleri öğrenmek ister misiniz? İşte Squid Game ikinci sezona dair son haberler.

Yaratıcı Hwang Dong-hyuk, Squid Game’in merakla beklenen ikinci sezonunun senaryolarının tamamlanmak üzere olduğunu ve dizinin 2023’ün sonuna doğru geleceğini söylüyor. Bu haber Kalamar oyununun hayranlarını oldukça üzecek.

squid-game-gi-hun-netflix-honeycomb.jpg

Squid Game 2. sezon çıkış tarihi ne zaman?

Netflix’in dünya çapında başarı yakalayan Squid Game dizisinin arkasındaki yönetmen ve senarist Hwang Dong-hyuk, son yaptığı röportajda dizinin ikinci sezon çalışmalarına devam ettiği ve çıkış tarihi olarak 2023 yılının sonu veya 2024’ün başı gibi olacağını açıkladı.

squid-game-lee-jung-jae-as-seong-gi-hun-and-lee-byung-hun-as-the-front-man.jpg

Squid Game ikinci sezon gelişmeleri

Squid Game yazarı Hwang dizinin dönüşü hakkında “İnsanlık bu oyunlarla bir kez daha test edilecek” dedi.

İkinci sezon hakkında tüyolar veren Hwang;

“Örnek olarak, polis memuru ve kardeşi Front Man’in hikayesi ikinci sezonda olabilir. İki kardeş arasında neler olduğu daha derinlemesine senaryoya eklenebilir.

Gi-hun ile ddakji oyununu oynayan ve ona ilk bölümde kartı veren takım elbiseli işe alım görevlisinin hikayesine de girebilirim.

Ve elbette, Gi-hun’un geri dönerken hikayesini takip edebilir ve oyunları tasarlayan insanlarla hesaplaşmasında nasıl yol alacağı hakkında daha fazla hikaye üretebiliriz” dedi.

squid-game-gi-hun-front-man-season-2.jpg

Squid Game konusu

Lee Jung-jae, Jung Ho-yeon, Park Hae-soo, Gong Yoo ve Lee Byung-hun’un başrol oynadığı Squid Game, küresel bir sansasyon haline geldi ve Netflix’in tüm zamanların en popüler dizilerinden birisi olmayı başardı. Hayatta kalma gerilim dizisi, nihai nakit ödülü kazanmak için bir dizi ölümcül çocuk oyununda oyuncu olan, hayatın her kesiminden 456 kişinin katıldığı ölümcül bir yarışmaya odaklanıyor.

Başa dön tuşu