Güncel

Şeyma Subaşı’nın Eski Sevgilisi Sevgili Yaptı Subaşı’nın Tepkisi Ne Oldu?

Şeyma Subaşı’nın eski aşkı Meedo ünlü model ile birlikte. Şeyma Subaşı’nın Meedo’nun yeni sevglisine tepkisi ne oldu?

Şeyma Subaşı’nın Eski Sevgilisi Sevgili Yaptı Subaşı’nın Tepkisi Ne Oldu? Evlilik hazırlığı yaptıkları sırada ayrılan çiftten Meedo yeni sevgili mi yaptı? Mısırlı Mohammed Alsaloussi ile ikinci kez barışan Şeyma Subaşı ayrıldıktan sonra bir süre iş insanı Hakan Sabancı ile aşk iddiaları haberlerinde yer aldı. Mohammed Alsaloussi ‘den gönderme dolu cevaplar geliyordu. İddiaya göre eski aşık Meedo yeni sevgilisi ile Subaşı’na hava atıyor.

Mohammed Alsaloussi Mısırlı zengin iş insanlarından biri. Yaklaşık iki yıldır Acun Ilıcalı’nın eski eşi ve çocuğunun annesi Şeyma Subaşı ile aşk yaşıyordu. İkili bir ara bebek de bekliyordu fakat Şeyma Subaşı bebeğini kaybetmişti. Evlilik hazırlığı yapan ünlü çifttin ayrılık haberi magazin gündeminde dikkat çekmişti.

Ayrılığın ardından Şeyma Subaşı’nın adı iş insanı Hakan Sabancı ile anılmaya başlanmışı. Fakat Subaşı aralarında aşk olmadığını dile getirmişti. Bu aralar magazin gündeminde dolaşan iddiaya göre Mohammed Alsaloussi genç bir modelle aşk yaşamaya başladı. Görüntüleri ortaya çıkınca Şeyma Subaşı ile paylaşan hayranları “Meedo elden gitti.” şeklinde yorumlarda bulundu. Şeyma Subaşı henüz bu konuyla alakalı sessizliğini koruyor.

31 yaşındaki Şeyma Subaşı 1990 tarihinde Samsun’da dünyaya geldi. Var mısın Yok musun yarışmasına katılmıştı. Şeyma Subaşı, 2008 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasıyla ün kazanmaya başladı. Ardından “Yok Böyle Dans” adındaki yarışmada kostüm tasarımcısı olarak görev aldı. 2018 yılının Eylül ayında Acun Ilıcalı ile ortak bir şekilde Bebek’te bulunan Healthyish isimli sağlıklı beslenme amacı olan kafeyi açtı. İşletmeci olarak bir süre çalıştı. Kafe, 2020 Ocak ayında iş yapmamasından dolayı kapatıldı.

2013 yılında Melisa adındaki kızını dünyaya getiren Şeyma Subaşı 2017 tarihinde ünlü iş insanı Acun Ilıcalı ile evlendi. 2018 yılında ayrılık kararı aldılar. Ardından İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı 2020 yılında İtalyan sevgilisinden ayrıldı. 2021 yılında ise Mısırlı yatırımcı olan Modammed Alsaloussi ile aşk yaşamaya başladı. Evlilik kararı aldılar fakat ortak bir şekilde ayrılık kararı aldıklarını duyurdular.

Başa dön tuşu