Güncel

Seversin Dizisi Nerede Çekiliyor Kanal D

Seversin dizisi 1 haziran çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında sevenleri ile buluşmak için hazırlanıyor. Yeni dizi nerede çekildiği ise izleyenlerin en merak ettiği konular arasında yerini aldı işte tüm detaylar..

Yeni dizi Seversin Kanal D ekranlarında bu akşam ilk bölümü ile yayın hayatına merhaba diyor. Sevilen oyuncu kadrosu ile daha başlamadan dilden düşmeyen dizi Seversin, 1 haziran akşamı sevenleri ile buluşacak ve eğer beğeni toplamaya devam ederse, her çarşamba günü Kanal D ekranlarında yeni diziyi izleyeceğiz.

Ünlü oyuncu Burak Yörük ve İlayda Alişan’ ın başrollerini paylaştığı yeni dizi Seversin’ in nerede çekildiği, dizinin konusu gibi sorular da şimdiden merak edildi diyebiliriz. İşte o detaylar sizlerle..

Yaz dizisi formatında çekimleri devam eden yeni dizide bu yaz Tolga ile Asya’ nın aşkını Kanal D ekranlarından izleyeceğiz. Hiç beklemedikleri bir anda Tolga ile yolu kesişen Asya, kendisini bir anda hiç alışkın olmadığı bir hayatın içinde bulur. Tolga ise Asya’ yı başta çok önemsemez ve hafife alır. Fakat sonra bu yaptıklarına çok pişman olacaktır.

Asya kendi halinde, çalışkan, bir avm de tezgahtar olarak çalışan ve üniversite hayalleri olan bir kızdır. Tolga ise annesinden kendisine kalan şöhret yollarını adım adım tırmanmaya devam eden fakat yıldızı tam olarak parlamamış bir oyuncudur.

seversin-dizisi-nerede-cekiliyor.jpg

Kanal D’ nin Yeni Dizisi Seversin Nerede Çekiliyor?

Kanal D’ nin yeni başlayan dizisi Seversin, aldığımız duyumlara göre Muğla Ortaca Dalyan taraflarında sahil tarafında geçen sahneleri çekilirken ve İstanbul Beşiktaş, Galata gibi çeşitli semtlerde çekiliyor.

Kanal D Seversin Dizisi Konusu

Şöhret olan Tolga oyunculuğuna devam ederken, Asya ile karşılaşır. Asya ise üniversite okuma hayali içinde aynı zamanda da Avm’ de çalışan başarılı bir genç kız. Çok farklı iki dünyadan gelen iki genç aniden yollarını kesişmesi ile karşı karşıya gelirler.

seversin-dizisi-nerede-cekiliyor-2.jpg

Kanal D Seversin Dizisi Oyuncu Kadrosu

Burak Yörük, İlayda Alişan, Nergis Kumbasar, Zeynep Kankonde, Ozan Dağgez, Ceren Taşçı, Halil İbrahim Kurum, İlkin Tüfekçi, Ergül Miray Şahin, Hazal Benli, Atakan Yılmaz, Yiğit Dikmen, Ceren Yıldırım, Elif Çapkın, Yağmur Gurur, Nihayet Şahin gibi ünlü isimler yer almaktadır.

Yeni dizi Seversin, 1 Haziran Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Başa dön tuşu