Güncel

Serdar Ortaç para basıyor

Kumar alışkanlığı yüzünden hiç birikim yapamadığını her konuşmasında açık açık söyleyen Serdar Ortaç son dönemin en karlı işlerinden birisi olan kişiye özel video çekimleri sayesinde para basıyor.

Sosyal medyanın gücü her geçen gün insanlar üzerinde etkisini arttırırken vatandaşlar ünlü isimlerden doğum günü, tebrik vb. video yoluyla ücretli mesajlar göndererek sevdiklerini sevindiriyor. Kumar yüzünden birikimi olmadığını ve sıfırı tükettiğini açıklayan Serdar Ortaç son dönemde kişiye özel videolar çekerek resmen para basıyor.

Sosyal medya platformu aracılığıyla kişiye özel video hazırlayan Serdar ortaç paraya para demezken belli bir ücret karşılığında Kişiye özel videolarda, doğum günü gibi özel kutlamalar, tebrik ve karşı tarafa iletilmek istenen özel mesajlar, ünlü isimler tarafından iletiliyor.

Sisteme kayıtlı birçok ünlü ismin yer aldığı platformda ünlü şarkıcı Serdar Ortaç bir döneme çıkardığı parçalarla damga vururken yeni mesleğinden ne kadar para kazandığını açıkladı.

Kendisine yöneltilen sorulara cevap veren Serdar Ortaç, öncelikle “Maksadım para kazanmak değil, insanları mutlu etmek” diyen Serdar Ortaç, sözlerine şöyle devam etti:

Ayda yaklaşık 100 video çektiğini belirten Ortaç, videolarında bazen küçük bir bölümde olsa şarkı söylediğini belirtiyor. Kendisine olan ilgilen oldukça memnun olduğunu dile getiren ünlü sanatçı “Yaklaşık bir yıldır bir sosyal medya platformu ile anlaşarak sevenlerime özel videolar çekiyorum. Doğum günlerini kutluyorum, küs olan çiftleri barıştırıyorum, yani benim aracılığımla karşı tarafa istedikleri özel mesajı iletiyorlar.

Sevenlerimin hepsi özel ve onları mutlu etmek için de bu platformla iş birliği yapıyorum. Videolar karşılığında belli bir ücret ödeniyor. Bana yıl sonunda ödenecek. Ben videoları para kazanmak için çekmiyorum, önemli olan sevenlerimin özel olduğunu onlara göstermek.

Yurt dışında birçok ünlü isim, kişiye özel videolar çekiyor. Bizim ülkemizde bu sistem daha yeni bir sistem, yaygın kullanılmıyor. Dünyaca ünlü isimler ayda çok daha büyük sayıda videolar çekip, büyük paralar kazanıyor.”

Ünlü popçu Serdar Ortaç, sosyal medyada kişiye özel videolar çekerek ayda 120 bin lira kazanıyor.

Başa dön tuşu