Güncel

Seray Sever Yaşadığı Zor Günleri Anlattı: Gidersem Babamın Yanına

Seray Sever ikizlerin doğum sürecini anlattı. Gözyaşlarına boğulan Seray Sever’den açıklama.

2018 senesinde on yaş küçük sevgilisi Eray Bülbül ile dünya evine giren Seray Sever nisan ayında ikiz kızları Alya ve Sofia’yı kucağına aldı. Anne olduktan sonra ilk kez bir programa katılarak konuşan Seray Sever gözyaşlarına boğularak yaşadığı zorlu süreçten bahsetti.

49 yaşındaki Seray Sever ikiz kızlarını kucağına alana kadar geçen süreyi anlattı. Eray Bülbül ile evlendikten sonra hayatına mutlu bir şekilde devam eden Seray Sever geçen aralık ayında sosyal medya hesabından açıklama yaparak hamileliğini ilan etmişti. Bodrum’da gözlerden uzak yaşantısına devam eden Seray Sever “Çok emek verdik biz, çabaladık. Annemin yaşında hamile kaldım ve dua ettim. Allah bana da nasip etti. Hep ikizlerim olsun istiyordum, Allah gönlümüze göre verdi.” ifadelerine yer verdi.

Sekiz defa tüp bebek tedavisi gören ünlü oyuncu ve sunucu 19 Nisan’da Altunizade’de özel bir hastanede bebeklerini dünyaya getirdi. Heyecanla beklediği ikiz kızlarını kucaklarına aldı. “Biz çok şükür iyiyiz. Operasyon biraz zor geçti. Doktorum ve doğum koçum beni güzel bir şekilde yönetti ve ilgilendiler. Hastane sürecimiz hala devam ediyor, bir süre daha toparlanmaya çalışıyoruz. Bir hafta kadar daha burada kalacağız. Çünkü dediğim gibi zorlu bir operasyondu, 34’üncü haftada dünyaya geldiler. Bebeklerin ideal kilolarına gelmelerini bekleyeceğiz. Sofia yanıma geldi, Alya şu anda kuvözde ama onun da durumu çok iyi. Biraz daha kilo almasını bekleyeceğiz sonra çıkacağız.” ifadelerine yer verdi.

Sever heyecanlı bir süreç yaşadığını dile getirmişti. Doya Doya isimli programa katılan Seray Sever “Cennet gerçekten annelerin ayaklarının altında, onlar Allah’ın mucizeleri.” ifadelerine yer verdi. Seray Sever açıklamasında hastaneden 20 gün sonra çıkabildiğini zor bir süreç yaşadıklarını söyledi. 3 buçuk saat süren operasyonunda ameliyathaneye giderken riskleri bilmediğini dile getirdi. Sever “Operasyonumun gerçekleşeceği ameliyathanede çok fazla doktor vardı o an tamamen teslim oldum, gidersem babamın yanına kalırsam çocuklarımın yanına şeklinde geçirdim içimden.” dedi.

Seray Sever bebeklerinden Sofia’yı kendisine benzettiğini Alya’yı ise eşinin tarafına benzettiğini dile getirdi.

Başa dön tuşu