Güncel

Seda Sayan’ın Oğlu Düğüne Neden Gelmedi Annesinin Evliliğini Onaylamıyor Mu?

Seda Sayan’ın Oğlu Düğüne Neden Gelmedi Annesinin Evliliğini Onaylamıyor Mu? Daha önce altı evlilik yapan sanatçı Seda Sayan, sunucusu olduğu ‘Sabahın Sultanı’ programında solist olan kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile nikah masasına oturdu

Seda Sayan’ın Oğlu Düğüne Neden Gelmedi Annesinin Evliliğini Onaylamıyor Mu? Daha önce altı evlilik yapan sanatçı Seda Sayan, sunucusu olduğu ‘Sabahın Sultanı’ programında solist olan kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile nikah masasına oturdu. Seda Sayan’ın düğünü magazin gündeminde bomba etkisi yarattı.

Ünlü sanatçı son olarak “Çocuğumun babası hariç kalan evliliklerimi saymıyorum” açıklaması ile gündeme gelmişti. Seda Sayan eski eşi Sinan Engin’le evliliğinden dünyaya gelen oğlu Oğulcan Engin’i mutlu gününde yanında görmek istemesine rağmen oğlu düğüne gelmedi. Şu sıralar oyuncu Miray Daner ile aşk yaşayan Oğulcan Engin annesi Seda Sayan’ın düğününe gelmedi.

Şu sıralar özel hayatı ile gündemden düşmeyen ünlü sanatçı Seda Sayan kendisinden 25 yaş küçük olan Çağlar Ökten ile hayatını birleştirdi. Sunucu ve şarkıcı Seda Sayan, ilk evliliğini 1987 yılında yapmıştı, son eşi Onur Şan’dan 2010’da boşanmıştı. Bir çocuk annesi Sayan’ın; Rıdvan Kılıç, Soner Yapcacık, Tuncay Kıratlı ve Gökhan Şükür’le ilişkisi bir yılda bitmişti. Onur Şan’la iki yıl evli kalan 59 yaşındaki sanatçının sadece Sinan Engin’le birlikteliği beş yıl sürmüştü.

Eski futbolcu Sinan Engin ile 1990’da dünya evine girmişti, aynı yıl Oğulcan adını verdikleri oğulları dünyaya gelen çift, 1995’te yollarını ayırmıştı. Ünlü şarkıcı, verdiği bir röportajda, evliliklerine dair dikkat çeken bir açıklamada bulunmuştu. Seda Sayan “aş farkına takılanlara söylüyorum; biz takılmıyoruz onlar da takılmasın. Sevginin, aşkın yaşı olmaz. Akıl yaşta değil baştadır. Benim karşımda saygı duyduğum bir erkek var. Başkalarının 70 sevgilisi vardır konuşulmaz, sen gidersin altı evlilik yaparsın konuşulur. Bunlar bizim umurumuzda değil” ifadelerini kullanmıştı.

Dün akşam Swiss Otel’de Beşiktaş Belediyesi Nikah Daire Başkanı Osman Kurtoğlu’nun gerçekleştirdiği nikâh ile dünya evine giren çifti bu mutlu gününde sevenleri yalnız bırakmadı. Mayıs ayında Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag‘da yapılması planlanan düğün, Sayan’ın ekibinin vizede yaşadığı sıkıntı yüzünden İstanbul’da yapıldı.

Gülşah Saraçoğlu imzalı gelinlik fazlasıyla dikkat çekti. Ünlü şarkıcı Sayan’ın nikah şahitliğini Safiye Soyman ve Esra Özmen, Çağlar Ökten’in ise Faik Öztürk ve Fuat Özdolgun yaptı. Ünlü çiftin balayına bayram tatilinde Paris’e gidecekleri belli oldu.

Başa dön tuşu