Magazin

Sarp Can Köroğlu Bir İlke Yeni Dizisi İle İmzasını Atacak

İsmi sık duyulan Sarp Can Köroğlu yeni dizisi ile kariyerinde bir ilke imzasını atacak. Oyuncunun yeni dizisi Gül Masalı çok yakın bir zamanda izleyici ile buluşacak.

Kariyerinde dönüm noktası olacak dizi şimdiden merak konusu uyandırdı. Gül Masalı isimli yeni dizide başrol oynayacak olan Sarp Can Köroğlu fırtınaların esmesine de neden olacak. Yeni projesi ile dizi piyasalarını sallayacak olan Sarp Can Köroğlu kariyerinde de bir ilki gerçekleştirmiş olacak. Dizi ise şimdiden merak uyandırmaya başladı. Sarp Can Köroğlu Gül Masalı isimli dizi ile ekranlarda olacak. Seyirciler ise dizi ile ilgili araştırmalar yapmaya devam ediyor.

Sarp Can Köroğlu Yeni Dizisinde Yıldız Gibi Parlayacak

Yeni bir dizi daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Gül Masalı isimli diziye ise Sarp Can Köroğlu damgasını vuracak. Yeni dizide yıldız gibi parlayacak olan ünlü oyuncu kariyerinde de bir ilki gerçekleştirecek. Ünlü oyuncu bu dizi sayesinde büyük yankı uyandıracak. 1990 yılında dünyaya gelen ve birçok önemli projede rol alan ünlü isim yeni dizisi ile seyircilerle buluşmaya hazırlanıyor. Kariyerinde dönüm noktası olan Gül Masalı isimli dizide rol alacak olan Sarp Can Köroğlu dizi sektöründe sükse yaratacak. Önemli yapımlarda yer alan başarılı isim seyircilerden de tam not almayı başaracak. Sarp Can Köroğlu’ nun yeni dizisi gündemde bomba etkisi yaratacak.

Başarılı İsimden Yepyeni Bir Dizi Geliyor

Ekranların sevilen oyuncuları arasında yer alan Sarp Can Köroğlu yepyeni bir dizi ile seyircilerle buluşmaya hazırlanıyor. Gül Masalı isimli dizide performansını sergileyecek olan oyuncu bu dizisi ile de kariyerinde tırmanacak. Sarp Can Köroğlu önceki dönem dizilerinde de başarısını net bir şekilde kanıtlamıştı. Yeni dizisi ile de bir hayli dikkat çekecek. Gül Masalı dizisi ise çok yakın bir zamanda start verecek. Sarp Can Köroğlunun başrollerde yer alacağı Gül Masalı dizisinde çok sayıda ünlü isim görev alacak. Oyunculukta oldukça yetenekli olan genç isim yeni projesi ile de dikkat çekecek. Yeni dizi Gül Masalı yakın bir zamanda izleyiciler ile buluşacak.

Yeni Dizi Gül Masalı ATV Ekranlarında Başlıyor

Çekimleri halen Isparta da devam eden Gül Masalı dizisi bir hayli iddialı olarak geliyor. Başrollerde yer alan Sarp Can Köroğlu ise Gül Masalı dizisi ile ilk defa ATV ekranlarında izleyiciler ile buluşacak. Gül Masalı isimli yeni dizi ATV ekranlarında yayınlanacak. Dizide Arda karakteri ile seyircilerle buluşacak olan Sarp Can Köroğlu yaptığı açıklamalarda bir hayli heyecanlı ve mutlu olduğunu belirtiyor. Dizinin yayın tarihi şu anda belli olmasa da yakın bir zamanda ATV ekranlarında olacak.

Gül Masalı Dizi ATV Ekranlarında Yer Alacak

Yeni dizi projeleri arasında yer alan ve çekimleri güllerin diyarı Isparta da devam eden Gül Masalı dizisi yakında ATV ekranlarında yer alacak. Dizinin en önemli ismini ise başarılı oyuncu Sarp Can Köroğlu oluşturacak. Sarp Can Köroğlu yaptığı kısa açıklamada bütün ekibin bir hayli heyecanlı ve mutlu olduğunu ifade ediyor. Dizide Arda rolünde yer alacak olan oyuncu çekimlerin çok keyifli bir şekilde devam ettiğini de söylemeden edemiyor. Yayın tarihi ile ilgili açıklama yapmayan Sarp Can Köroğlu Gül Masalı isimli dizide ise kariyerinde bir ilki gerçekleştirecek. Dizi kısa bir zaman sonra ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Başa dön tuşu