Magazin

Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım çiftinden ilk adım geldi!

Geride bıraktığımız haftalarda yaşadıkları ilişkiyi itiraf eden Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım çifti, evlilik ile ilgili ortaya çıkan iddiaları yalanlayarak hayranlarını bir hayli üzmüşlerdi. Pınar Deniz sevgilisinin ablasını takibe almasının ardından olanlar oldu.

Yaşadığı aşk hayatı ile son zamanların magazin gündemini meşgul eden isimlerden olan Kaan Yıldırım, kendisi gibi oyunculuk kariyerine sahip olan Pınar Deniz ile birlikte aşk yaşamaya başladı.

Uzun zamanlar aradığı aşkı bulamadı

İlk evliliğini Adı Mutluluk dizisinin başrollerini paylaştığı set arkadaşı Ezgi Eyüpoğlu ile 2016 yılında yapan ünlü oyuncu Eyüpoğlu ile üç yıl süren evliliğinden ardından ihanet iddiaları nedeniyle 2019 yılında evliliklerini sonlandırmışlardı. Bir yıla yakın bir süre hiç kimseyle aşk yaşamayan Kaan Yıldırım uzun zaman ardından kalbinin kapılarını şarkıcı Hadise’ye açmış fakat aradığı aşkı Hadise’de de bulamamıştı.

Doğum günü partisi aşkın başlangıcı oldu

2021 yılında Hadise’yle olan aşkını bitiren ünlü oyuncunun adı birçok ünlü isimle aşk iddialarına karışmıştı. Yıldırım son olarak Kaan Urgancıoğlu ile aşk yaşadığı iddiaları ortaya çıkan Pınar Deniz ile aralarında aşk rüzgarları esmeye başladı. İkili aralarında yaşanan büyük aşklarını sosyal medya hesapları aracılığı ile yaptıkları bir paylaşımda bileklik ve gözlük detaylarıyla sevenleri ile paylaştılar.

Ünlün çift Melike Şahin konserine ele ele gelerek ilk kez görüntülenmişlerdi. Herşeyin güzel gittiğini ifade eden çiftin aşkının ortaya çıkmasının ise Kaan Yıldırım’ın yakın dostu Uraz Kaygılaroğlu olduğu öğrenilmişti. Ünlü çiftin ilk defa Kaygılaroğlu’nun doğum günü partisinde tanıştığı ve aralarında samimi bir bağın oluştuğu söylenmişti.

Evliliğe sıcak bakmıyorlardı!

Daha sonra yeniden birlikte Aydınlık Evler tiyatro oyunun çıkışında görüntülenen çift muhabirlerin sorduğu soruları yanıtlamış ve evlilik hakkında kendilerine yöneltilen sorulara verdikleri cevapla evlilik düşünmediklerini duyurarak hayranlarına büyük bir üzüntü yaşatmışlardı. Aşkları halen ilk günkü gibi devam eden çiftten Pınar Deniz sevgilisinin ailesine girdi. Ünlü oyuncu, Kaan Yıldırım’ın ablası Nilüfer Yıldırım ile sosyal medya hesaplarından takipleşmeye başladı. Pınar Deniz’in bu haberi evlilik konusundaki iddiaları su üzerine taşıdı.

Başa dön tuşu