Güncel

Özcan Deniz’den Feyza Aktan’a Şok Sözler: Canımı Acıtmak İçin Şiddet Davası Uydurdu

Özcan Deniz doğum gününde oğlunu göremeyince Feyza Aktan’a ateş püskürdü. Özcan Deniz oğlunu göremedi. Feyza Aktan Özcan Deniz’e oğlunu göstermedi mi?

Özcan Deniz’den Feyza Aktan’a Şok Sözler: Canımı Acıtmak İçin Şiddet Davası Uydurdu. Özcan Deniz eski eşi ile yaşadıkları hakkında konuştu. Ünlü oyuncu Özcan Deniz, oğlunun doğum gününü sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla kutladı. Ayrıca eski eşine de öfkesini kustu.

2018 yılında evlenen ünlü çift bir süre sonra ayrılık kararı almıştı. Ünlü oyuncunun eski eşini darbettiği iddiasıyla 1 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle yargılandığı davada sonuç çıkmıştı. Mahkeme basit yaralama suçunu 6 aylık şikayet süresinden sonra şikayette bulunulduğu gerekçesi ile davanın düşürülmesine karar verildi. Ünlü şarkıcı konu hakkında “Geçen sene bir velayet davasına girdim, oğlumla ilgili. Karşı taraf biraz canımı acıtmak, beni yıldırmak için bir şiddet davası uydurdu. Kariyerimin hiçbir döneminde olmayan, karakterimle, kişiliğimle bağdaşmayan bir durumla karşılaştım. Şiddet davasıyla yargılanır hale geldim. Kadına şiddet! Altından kalkması, temizlemesi, anlatması çok zor bir şeydi” açıklamasına yer verildi.

“ASLINDA AFFETMİŞTİM”

Ayrıca Özcan Deniz açıklamasına “en öyle biri değilim. Her şeyden öte annesi gözü önünde şiddete uğrayarak büyümüş biriyim. Dört kız kardeşini büyütmüş bir babayım. O yüzden bana yapılan çok büyük, ağır bir haksızlıktı. Ama bana bu haksızlığı yapan kişiyi affediyorum” şeklinde devam etmişti.

Özcan Deniz oğlunun doğum gününde kendisine gösterilmediğini iddia etti. Instagram hesabından eski eşine tepki gösterdi. “Zalimlik bu sene de sahnelendi. Aynı oyun tekrar sahnelendi. Yine aylardan nisan, yine sen benden uzaklara kaçırıldın ve yine kötüler konseyi bir şeylerin peşinde! Muhtemelen geçen yıl olduğu gibi, Anneler Günü için de bir Instagram şovu hazırlanıyor. Çünkü mağduru oynamanın tadına varıldı. Sonuç alamadıkça seni kullanmaktan bir adım bile geri atmadan aynı filmi tekrar tekrar oynuyorlar. Daha önceki oyun; beni velayet davasından geri çekmek içindi, şimdi ise işledikleri suçlara göz yummamı sağlamak. Aslında affetmiştim. Ama galiba amaç aynı zamanda haber olmayı da sağlamak (çünkü geçen sene çalışmıştı bu) ve ulaşılamayan hedeflere ulaşmak! Bunun için de herkesi çok güzel kullandılar. Sessizliğimi ve çaresizliğimi de sonuna kadar sömürdüler. Senin tek suçun benim oğlum olman. Bir garibanın oğlu olsaydın çoktan seni kapıma bırakıp kayıplara karışmışlardı.” açıklamalarına yer verdi.

“DUYAR KASMAYIN”

Özcan Deniz açıklamasında önceki doğum gününde hazırlık yaptırıldığını ve oğlunun kendisine gönderileceğini söylendiğini fakat Kuzey’i göremediğini bu sene de aynısı olduğunu belirtti. Özcan Deniz sözlerine “Ama artık üzülmüyorum. Hatta hüzünlü de olsam ‘mutluyum’ çünkü bu zalimlikler seni ve beni daha mutlu günlere hazırlıyor. Ben yine hep olduğu gibi adalete inanıyor ve yerini bulacağı günü bekliyorum. Senin haklarını korumak için o mahkeme kapılarında hazır bekleyeceğim. Seni çok ama çok seviyorum oğlum mutlu yaşlar. Hiç duyar kasmayın. Kimse ilgilenmek zorunda da değil. Hak hukuk tanımadan, ne olup bittiğini bilmeden, benim sessizliğimi de fırsat bilip cesaretlendirdiğiniz için siz de en az benim kadar suçlusunuz. (Lafım herkese değil. Bilen biliyor) Ben oğlum kullanılarak oynanan bir oyunu bozmaya çalışıyorum. Burada oğlunu korumaya çalışan bir babadan öte biri” ifadelerine yer verdi.

Başa dön tuşu