Güncel

Oğlum Dizisi Final mi Yaptı? Neden Bitti?

Show TV ekranlarında bu sezon yayın hayatına başlayan Oğlum dizisi ekranlara veda ediyor. Bu akşam yayınlanan 15. bölümüyle final yapan dizinin hayranları üzgün. Peki Oğlum dizisi neden bitti?

Show TV ekranlarında yayınlanan Oğlum dizisi 15 hafta önce yayın hayatına başlamıştı. Oğlunu kaybeden ve evladı katil olarak suçlanan iki annenin yaşadıklarını konu alan dizi izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı. Ancak Oğlum dizisi bu akşam yayınlanan 15. bölümüyle ekranlara veda ediyor. Peki Oğlum dizisi final mi yaptı? Oğlum dizisi neden bitti?

Oğlum isimli dizi Show TV ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden bu yana acıklı hikayesiyle izleyenleri ekranlara bağlamayı başardı. Ancak izleyenler dizinin final kararı almasıyla Oğlum hayranları şaşkına uğradı. Oğlum final mi yaptı?

Oğlum dizisi final mi yaptı?

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Oğlum, bu akşam izleyiciyle buluşan 15. bölümüyle yayın hayatının sonuna geliyor. Oğlunu kaybeden ve oğlu katillikle suçlanan iki annenin acıklı hikayesinin konu alındığı dizinin ekranlara veda ediyor olması izleyenlerini üzdü.

Oğlum dizisi neden bitti?

Oğlum dizisi her ne kadar ilk bölümleriyle milyonlarca insanı ekranlara bağlamayı başarsa da ilerleyen zamanlarda beklenen reyting rakamlarına ulaşamadı. Gerek konusu gerekse usta oyuncu kadrosuyla çok yüksek beklentilerle yayın hayatına başlayan oğlum dizisinin yayınlanan son bölümleri reyting sıralamasında ilk 10’a dahi giremedi.

Yaz sezonunun da gelmesiyle birlikte beklentileri karşılayamayan diziler birer birer ekrana veda ederken, artık köklü hale gelen reyting rekortmeni diziler de sezon finali yapmaya başladı. Oğlum dizisi de reyting kurbanı olan dizilerden biri oldu.

Başa dön tuşu