Güncel

MFÖ Özkan Uğur Sağlık Durumu Nasıl, Hastalığı Nedir?

MFÖ’nün solisti Özkan Uğur, resmi sosyal medya hesabından hastalığının yeniden nüksettiğini açıkladı. Bu açıklamanın ardından ünlü sanatçının hayranları MFÖ Özkan Uğur Sağlık Durumu Nasıl? Özkan Uğur Hastalığı ne? sorularının yanıtını aramaya başladı.

Türk müziğine damgasını vuran gruplardan biri olan MFÖ’nün ünlü solisti Özkan Uğur, resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla hayranlarını üzüntüye boğdu. Özkan Uğur Tarafından yapılan açıklamanın ardından sanatçının hayranları MFÖ Özkan Uğur Sağlık Durumu Nasıl? Özkan Uğur Hastalığı ne? gibi soruların cevabını arıyor.

MFÖ Özkan Uğur Hastalığı Ne?

MFÖ grubunun solisti olan Özkan Uğur bundan 9 yıl önce Lenf kanserine yakalanmıştı. Uğur bugüne kadar 2 kez bu hastalığı yenmeyi başardı. Kendine ait sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla birlikte hastalığının nüksettiğini açıklayan ünlü sanatçının hayranlarından destek mesajları yağdı.

Özkan Uğur öğle saatlerinde sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaştı. Paylaştığı fotoğrafa “Önceki hastalığım nüksettiğinden dolayı akıllı ilaç tedavisine başladım. Bu tedaviden en yüksek verimi almak için bir süre kalabalıktan ve yorucu tempodan kaçınmam lazım. Bu sebeple daha önce planlanan konserlerimizi bir süre ertelemek zorunda kaldık. En kısa sürede buluşmak ümidi ve sevgilerimle…” notunu ekledi.

Hayranlarını üzüntüye boğan bu paylaşımı yapan Özkan Uğur’a sosyal medyadan binlerce destek mesajı yağdı. Ünlü sanatçının hayranları, Özkan Uğur’un sağlık durumu nasıl? şeklinde aramalar yapmaya başladı.

Özkan Uğur’un Sağlık Durumu Nasıl?

Özkan Uğur, sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada, şuan ki sağlık durumuna ilişkin bir açıklama yapmadı. Akıllı ilaç tedavisine başladığını duyuran Özkan Uğur, tedavi sürecinde kendine özen göstermesi gerektiğini söyledi. Daha önce de iki kez mücadele ettiği hastalığa yeniden yakalanan Özkan Uğur’un şimdilik sağlık durumunun kötü olmadığı ve kısa bir sürede yeniden sağlığına kavuşacağına inandığı anlaşıldı.

MFÖ Grubunun solisti olarak akıllara kazınan şarkılarıyla tanınan Özkan Uğur 2013 senesinde lenf kanserine yakalanmıştı. Dillerden düşmeyen şarkıların yanında, televizyon dizileri ve sinema filmleriyle de milyonların gönlüne taht kuran Özkan Uğur, bu hastalığı daha önce iki kez yenmeyi başarmıştı.

Başa dön tuşu